Žaluzie den a noc pro vaší radost

Žaluzie den a noc pro vaší radost

Při zařizování vašeho nového interiéru nezapomínejte na důležitý prvek a to vaše okna. Často se snažíme naplnit naše stěny různými dekoracemi a přehlížíme nejdůležitější dekorativní prvky interiéru. Když k vám přijde nová návštěva jejich zrak se upne především na vaše okna. Důvodů je hned několik, které není třeba vypisovat v tomto článku. Dámy určitě vědí, o co se jedná. Nezáleží, jestli máte menší nebo větší okno. Každé si zaslouží vaší pozornost.

Jak vylepšit váš interiér a především vaše okna

Posledním hitem a stále více vyhledávaným dekoračním prvkem na okna jsou žaluzie den a noc. Nejedná se o žaluzie jak je známé z dřívější doby 90 let. I žaluzie prošli v posledních letech inovativním procesem a dnes jsou vyhledávaným produktem. Asi není divu. Přeci jen žaluzie, které máme na oknech i 20 let již ztrácejí na své kráse. Ne, že by neplnili svůj účel, ale nejmodernější trendy každé domácnosti jdou stále dopředu. Každá hospodyňka chce mít krásný a útulný interiér. A věřte, že se žaluzií den a noc toho lehce dosáhnete.

Přední český výrobce dekorativní interiérové stínící techniky vyrábí žaluzii den a noc pod obchodním názvem Twintex, která je momentálně na českém trhu považována za nejluxusnější žaluzii. Na českém trhu ji můžeme najít i pod názvem rolety den a noc v kazetě, ale jedná se o stejný výrobek. Žaluzii Twintex si můžete pořídit v kaslíku nebo v designových konzolí, které dodají celé žaluzii nejvyšší luxus.

I když výrobce nabízí žaluzii den a noc v kaslíku, tak se snažte kaslíku vyhnout. Žaluzie bez jakéhokoliv krytí vypadá nádherně a její údržba je jednoduchá. Stačí vám lehce namočený hadřík a žaluzie den a noc je opět čistá.

hnědá žaluzie den a noc žaluzie den a noc žaluzie den a noc v kuchyni Galerie

Výběr látek pro žaluzii den a noc je velký

Na výběr látky po internetu zapomeňte. Vždy požadujte vidět látky na vlastní oči a klidně si zajeďte i několik kilometrů na firmu, která se zabývá prodejem a montáží žaluzií den a noc. Solidní firma vám žaluzii den a noc předvede v plné parádě. Látku lze vybírat od velmi světlé až po tmavé provedení s leskem nebo i bez lesku. Vše záleží do jakého interiéru žaluzii chcete použít. Barevnosti látek se v žádném případě nebojte a dejte svému interiéru dokonalost, která vás bude těšit i několik let.

Pro Plzeňský kraj až po Prahu vám žaluzii den a noc dodá firma mk-rolety.cz, která má vzorový dům stínící techniky nedaloko dálnice D5.

 

DOPORUČUJEME: Vnitřní dřevěné lamelové žaluzie, látkové vertikální žaluzie

Hledáte kvalitní stínění do vašeho interiéru? Máme pro vás TIP.