Zajímavá akce na designové rolety Infinity

Zajímavá akce na designové rolety Infinity

v Inspirace, Látkové rolety,

Rozhodujete se, kterou stínící techniku si pořídíte na vaše okna? Máme pro vás skvělý tip. Na webu www.mk-rolety.cz právě probíhá až do 20. Ledna 2018 velmi zajímavá akce na designové látkové rolety od předního českého výrobce Bematech.

Infinity je designová řada konzol na rolety, která je vhodná především do moderních domácností. Řada Infinity je doporučována architekty pro moderní bydlení. Firma MK Rolety připravila pro své klienty zajímavou akci při nákupu minimálně třech látkových rolet s řadou Infinity, získáte slevu 15% na celou zakázku, což je velmi zajímavá nabídka.

Firma MK Rolety dodává vnitřní látkové rolety na míru v Plzni a v Praze. Doporučujeme navštívit web této firmy a prohlédnout si bohatou nabídku látkových rolet, které se vyrábí v ČR pro velká okna až 5 metrů.

Designové rolety Infinity

 

V akční nabídce jsou i kovové konzoly na rolety nikl satén a starobronz. Nenechte si ujít tuto zajímavou akci na rolety.

 

Látkové rolety v akci

 

Novostavby na Plzeňském kraji využívají moderní stínění na okna typu rolety den a noc a rolety do střešních oken. Široká škála látkového provedení je vhodná pro každý rodinný dům v Plzni a jeho okolí. Vyjímkou nejsou ani římské rolety záclonového typu, které rozjasní dokonale váš interiér. Pro venkovní stínění doporučujeme venkovní screenové rolety MINIROL .

 

 

Diskutujte s námi

comments powered by Disqus