Výběr osvětlení do bytu nebo rodinného domu

Výběr osvětlení do bytu nebo rodinného domu

Zařizujete si domácnost a hledáte vhodné osvětlení do obýváku, ložnice, kuchyně, koupelny nebo na chodbu? Do každé místnosti se hodí jiný typ světla a my vám rádi poradíme, jaký je ideální. Kvalitní osvětlení vůbec nemusí být drahé. Můžete vybírat z klasických světel i z moderního designu. V poslední době se velké oblibě těší i minimalistická svítidla, která zajistí dostatek světla a jsou jednoduchá na údržbu.

Moderní svítidla do kuchyně

Osvětlení v kuchyni je jedním z nejdůležitějších prvků. Dostatek světla je potřeba nejen na vaření, ale také na stolování. Není nic horší, než když špatně vidíte na přípravu pokrmů. V kuchyni by se tak mělo nacházet centrální osvětlení, které může být řešeno například lustrem, dále osvětlení všech pracovních ploch a spotřebičů, které se většinou řeší vnitřně. V současnosti se v kuchyních nejvíce využívají bodová světla nebo LED pásky. Ty efektivně nasvítí každý kousek pracovní desky.

Jaké zvolit osvětlení do obývacího pokoje

Právě obývák je centrem veškerého dění. Ideální je do místnosti umístit praktický lustr, protože ji dokáže celou ve večerních hodinách prosvětlit. Mezi oblíbené domácí doplňky patří také různé lampy, co mohou být situovány například v blízkosti sedací soupravy. Osvětlení doporučujeme vybírat ve stejném designu, aby dokonale ladilo.

Galerie

Ideální světlo na chodbu a do koupelny

Na chodbu či do předsíně a do koupelny můžete volit podobný typ osvětlení. Často se zde využívají jednoduchá stropní svítidla. Ta v koupelně by ale měla mít vyšší svítivost, jelikož je zde potřeba i více vidět. Osvětlení může být také součástí zrcadlové skříňky nad umyvadlem.

Bohatou nabídku kvalitního osvětlení do domácnosti – do interiéru i exteriéru – vám přináší e-shop Casca.cz, který disponuje kvalitními svítidly od různých výrobců. Vybírat zde můžete z klasických svítidel i z designových kousků. Jednotlivé typy osvětlení si můžete na vlastní oči prohlédnout v showroomu v Bratislavě.

Diskutujte s námi

comments powered by Disqus