Vnitřní látkové rolety ochrání před letním počasím, jsou ale i designovým prvkem

Vnitřní látkové rolety ochrání před letním počasím, jsou ale i designovým prvkem

v Inspirace, Látkové rolety,

Hodí se nejen do městských bytů nebo rodinných domů, své využití najdou i v komerčních budovách. Montáž je velmi jednoduchá, držáky připevníte na strop nebo stěnu, o vše se může postarat také odborník. Řeč je samozřejmě o vnitřních látkových roletách, které dokáží ochránit před prázdninovými vedry, ale také pomáhají dotvořit interiér v místnosti.

Stará klasika se vrací znovu do módy, v jednoduchosti hledejte krásu

Vnitřní látkové rolety byly moderními už před desítkami let, pomohly zastínit interiér obchodů nebo studoven. Nyní se opět vracejí do našich obydlí, instalovat je můžeme i na plastová okna, kde nahradí fádní žaluzie z hliníku. Látková roleta může posloužit i ve střešním oknu, pomůže zabránit nadměrnému přehřívání podkrovních místností i díky zatemňující látce se speciální folií z hliníku. Dosáhnout se tak může až stoprocentního zatemnění, což je důležité nejen v ložnicích.

Látkové rolety samozřejmě nabízí podobný komfort jako jiné možnosti na trhu. Ovládání rolety pomocí řetízku se závažím je velmi jednoduché a plynulé. Intenzitu světla lze díky němu libovolně nastavit, podobné rolety výborně nahradí těžkopádné záclony nebo závěsy do oken. Samotné provedení nemusí být pouze jednobarevné, velmi žádané je například střídání pruhů průhledné a neprůhledné látky. Barvy můžete jednoduše sladit s interiérem, nabízí se svěží tóny, ale například také imitace dřevěného povrchu. Elegantní vzhled je tak samozřejmě zaručen. Pokud jde o materiál, k dispozici je například kvalitní polyester.

Předností je tu hned několik, kromě ochrany před přímými slunečními paprsky během červencového poledne látkové rolety výrazně zvyšují soukromí. Uniknete tak zvědavým pohledům kolemjdoucích a sousedů, kterým se jinak lze jen obtížně ubránit. Kuchyně, dětský pokoj nebo místnosti v podkroví tak mohou získat nádech elegance, kterou lze jen těžko něčím nahradit.

 

DOPORUČUJEME: Rolety do oken Plzeň a Prahakvalitní sítě proti hmyzu , venkovní screenové rolety a clony na stínění prosklené fasády .