Vestavěné skříně od firmy Stako- vítěze iTestu deníku Právo

Vestavěné skříně od firmy Stako- vítěze iTestu deníku Právo

Pokud máte doma věci, které Vám překáží a Vy nevíte kam s nimi, chcete mít útulný, stylový domov a hledáte designové řešení na míru, je pro Vás ideálním řešením nechat si vyrobit vestavěnou skříň. Mezi jedničku na trhu patří podle výsledků iTestu deníku Právo česká rodinná firma Stako.

Stylové řešení na míru

V současnosti je trendem mít doma nábytek, který přesně odpovídá stylu majitele. Významně se proto rozvinul trh s výrobci vestavěného nábytku, kteří nabízejí praktické a levné řešení na míru. Firmy vyrábějí různé typy vestavěného nábytku, jako jsou postele, dětské palandy, komody, prádelníky, botníky, šatní nebo potravinové skříně. Výhodou je, že dokáží vyrobit nábytek do skosených prostor a koutů. Můžete si je tedy nechat vyrobit na půdu či pod schodiště, a využít tak každého volného prostoru.

Galerie

Jak hodnotil vestavné skříně iTest deníku Právo?

Pokud jste již pro nákup vestavěné skříně na míru rozhodnuti, ale nevíte, podle jakých parametrů výrobce vybrat, neváhejte se inspirovat v populárních testech kvality. Výrobce vestavěných skříní porovnali v nedávné době redaktoři deníku Právo ve svém iTestu. Mezi parametry hodnocení byly vybrány kvalita realizace, cena, záruka, výhody a nevýhody. Jednoznačným vítězem byla rodinná firma Stako, která vyrábí vestavěné skříně již 15 let. Působí sice hlavně v Praze, zakázky však realizuje i v okolí 100 km od Prahy. Tento fakt však byl v iTestu jedinou nevýhodou společnosti. Jako pozitivní hodnotili redaktoři spolehlivý tým, online návrhář, možnost předběžné kalkulace zakázky, široké spektrum designů a materiálů, jako je bambus, ratan či žaluzie.

Vytvořte si vlastní 3D model

Vítězná firma Stako také nabízí možnost vytvoření vlastního online návrhu nábytku díky praktickému 3D modelu, který si může zákazník vytvořit jednoduše během několika minut. Prostřednictvím náhledu 3D modelu si může udělat zákazník představu, jak bude jeho vestavěná skříň vypadat a může tak posoudit, zda se bude nebo nebude hodit k jeho stávajícímu vybavení. Stačí pak výrobce kontaktovat a doladit s ním potřebné detaily. Celá zakázka je realizována během pár týdnů a vestavěná skříň Vám sestaví přesně tam, kde budete chtít.

Diskutujte s námi

comments powered by Disqus