Úžasné doplňky, které rozzáří váš interiér

Úžasné doplňky, které rozzáří váš interiér

Každý, kdo zařizuje vlastní bydlení, jistě dokáže ocenit pěkné interiérové dekorace a ozdoby. Právě tyto detaily vytvářejí ze studených místností domov. Může se jednat o různý bytový textil, jakým jsou třeba záclony, koberce nebo ubrusy. Rovněž sem patří i dekorativní keramika, porcelán nebo osvětlení. I samotný nábytek se dá využít k dekorativním účelům. Díky nám se dozvíte, jaké dekorace jsou teď v kurzu a kterými rozhodně zkrášlit svůj interiér.

Dekorujte s pomocí textilu

Textil může být úžasným pomocníkem v domácnosti. Mezi oblíbené textilní dekorace patří například ubrusy. Ty můžete libovolně měnit podle své nálady nebo i podle doby, která aktuálně vládne. Na jaře volte proto světlejší odstíny, v létě preferujte výrazné barvy, na podzim přírodní a v zimě se můžete vrátit k tmavším tónům. Pokud hledáte vhodnou dekoraci na vánoční nebo velikonoční svátky, určitě se na vašem stole bude vyjímat ubrus v lesklejším provedení. Doplňte ho stylovým prostíráním a máte vyhráno. Vaši hosté budou zajisté okouzlení.

Výzdoba na zeď

Víte, co je teď in? Samolepky na zeď, plakáty a obrazy, se kterými můžete perfektně pracovat s prostorností všech místností. Jaká výzdoba se vám nejvíce líbí? Zařiďte si svůj pokoj v duchu toho, co vás unáší. Určitě máte nějaké oblíbené místo, na které se rádi vracíte, nebo zemi, do níž se toužíte podívat. Výzdoba na zeď dokáže s každým interiérem divy. Nezapomeňte na to, že ji můžete i pravidelně obměňovat.

Galerie

Nábytek, který má šmrnc

Přinášíme vám i několik tipů na vylepšení svého nábytku. Jestliže nově zařizujete svou domácnost, sledujte trendy na internetu nebo dejte na rady zkušeného architekta. Pokud víte, že beztak budete za pár let pořizovat novou kuchyň či ložnici, můžete se řídit i aktuálními módními výstřelky. Když si ale říkáte, že by vám nábytek mohl vydržet i několik desítek let, držte se raději při zemi a volte klasiku, kterou zvýrazníte jinými interiérovými prvky. Své místo v každé domácnosti mají i různé poličky, regály nebo knihovny. Pokud si je pořídíte v přírodním dřevěném provedení, budete mít možnost si je libovolně přizpůsobit svým představám a dát jim takový nádech, který se vám aktuálně líbí.

Diskutujte s námi

comments powered by Disqus