Špičkové masážní křeslo Panasonic Zero Gravity

Špičkové masážní křeslo Panasonic Zero Gravity

v Masážní křesla,

Máte bolesti zad a vaše důvěra v přístroj, který se vám postará o kvalitní masáž zad není až tak velká? Máme pro vás tip jak pořídit špičkové křeslo a vyhnout se případným zdravotním problémům.

Masážní křesla jsou na našem trhu více jak 12 let. Za tu dobu prošli velmi luxusním vylepšením. Dnes vám hodláme představit masážní křeslo s diagnostikou zatuhlosti zádového svalsta Sanyo Zero Gravity. Měření zatuhlosti probíhá díky senzorům křesla  a fyziologické reakci našeho těla na masáž. Konstrukci a celý systém vyrobila japonská firma Sanyo, která již mnoho let přináší na celý trh kvalitní výrobky nejen pro naše zdraví.

Jak vlastně funguje masážní křeslo s diagnostikou zatuhlosti svalstva?

V pohodlí se usadíme do křesla a jedním tlačítkem se můžeme napolohovat do speciální polohy Zero Gravity. Poloha křesla je zřejmá z obrázku nahoře. Jedná se o speciální polohu křesla, kdy naše srdíčko není tolik namáhané při masáži. Dochází i k lepšímu prokrvení celého těla. Na výběr u křesla Panasonic Zero gravity máme hned několik možností naprogramování. Doporučujeme diagnostický program, který se již postará o veškerý masážní cyklus. Masážní křeslo Panasonic EP 58 si nejdříve zaměří vaší výšku a poté vás 2-3 minuty diagnostikuje pro přesné změření zatuhlosti zádového svalstva. Vy se nemusíte o nic starat. Jedná se o programy, které zjistí problémy vašeho zádového svalsta a navolí program přímo dle vašeho zdravotního stavu.

Masážní křeslo s diagnostikou Panasonic EP 58
Masážní křeslo s diagnostikou Panasonic EP 58 Galerie

Po skončení celkové masáže doporučujeme navolit speciální program na krční páteř, kdy mechanika křesla opatrně ale důrazně uvolní trapézový sval. Tato masáž by již neměla trvat celých 15 minut, ale doporučujeme 3-5 minutovou masáž. Masážní křeslo Panasonic Zero Gravity můžete vyzkoušet v Praze ve Stodůlkách, kde najdete největší předváděcí centrum masážních křesel v ČR a SR.

Před sloučením firem Sanyo a Panasonic byl tento model nabízen pod obchodním názvem Sanyo Zero Gravity 8 700. Nově Panasonic EP 58.

Cena masážního křesla Panasonic EP 58 se v ČR a SR pohybuje až do celkové ceny 194 990,- kč.

 

DOPORUČUJEME: Masážní křesla proti bolesti zad

Diskutujte s námi

comments powered by Disqus