Samolepky na zeď – originální dekorace do každého pokoje

Samolepky na zeď – originální dekorace do každého pokoje

Samolepky na zeď jsou moderním doplňkem, který oživí každý interiér. Hodí se do obývacího i dětského pokoje, do ložnice nebo i do kuchyně. Zařiďte si své bydlení podle vlastních představ. Jednobarevné stěny už rozhodně nemusí být nudné, pokud je zvýrazníte pěknými a originálními samolepkami. Jaké motivy jsou aktuálně moderní? Jak se samolepky aplikují a z jakých materiálů se vyrábějí?

Nejoblíbenější motivy nálepek na zeď

Samolepky na zeď se vyrábějí v celé škále moderních motivů a každý si tak může vybrat to, co se mu líbí. Velké oblibě se těší abstraktní motivy, které jsou jednoduché i složitější. Více pozorovatelů si pod nimi představí různé předměty. Samolepky tedy ponechávají prostor vaší fantazii.

Všechny muže pak jistě potěší motivy s auto-moto tématikou, které se hodí nejen do pracovny, ale i třeba i do mládeneckého bytu. Pokud naopak rádi cestujete a poznáváte krásy světa, možná vás osloví nálepky na zeď v provedení známých staveb, Ve svém obýváku tak můžete obdivovat šikmou věz v Pise, Eiffelovu věž nebo Sochu svobody. Originální samolepky na zeď – dekorace, kterou rozhodně musíte mít.

Galerie

Samolepky na zeď do dětského pokoje

Jestliže byste nějak netradičně chtěli ozdobit dětský pokoj, máte díky samolepkám jedinečnou příležitost. Originální dětské samolepky na zeď mají nejčastěji podobu roztomilých zvířat, která mohou doplnit i dětská jména. Samolepky se vyrábějí ze zdravotně nezávadných materiálů a lepí se pouze na rovnou plochu. Na zeď se aplikují spolu s přenosovou folií, která se nakonec pod ostrým úhlem odstraní a na zdi zůstane samotná samolepka. Pokud lepíte nálepku skládající se z více častí, doporučujeme vám rozložení na zeď naznačit tužkou. Celá aplikace je velmi jednoduchá a zabere jenom okamžik.

Moderní samolepky na zeď můžete zakoupit v obchodě kvalitnisamolepky.cz, kde máte na celý sortiment poštovné zdarma. Pokud objednávku uskutečníte do 12:00, zboží vám bude odesláno ještě týž pracovní den.

Diskutujte s námi

comments powered by Disqus