Rolety den a noc: šikovné řešení pro většinu interiérů

Rolety den a noc: šikovné řešení pro většinu interiérů

Stále více domácností při výběru stínící techniky volí rolety do oken den a noc. Jedná se o moderní řešení, které kombinuje výhody rolet a žaluzií – umožňuje totiž pohodlně regulovat množství světla v interiéru.

CO TO JSOU ROLETY DEN A NOC?

Tento typ rolet využívá jednoduchý, ale přitom maximálně funkční systém založený na střídání průsvitných a neprůsvitných pruhů látky. Uživatel může snadno zmenšovat či zvětšovat mezery mezi neprůsvitnými pruhy, a tím regulovat množství světla přicházejícího do interiéru.

Díky tomuto překrývání dvou druhů látek lze dosáhnout až úplné tmy (dle zvolené gramáže látky) pro pohodlný spánek nebo sledování televize. Při slunečném počasí můžete také pouze utlumit množství slunečních paprsků nebo zabránit zvědavým pohledům sousedů, aniž byste přišli o denní světlo v domácnosti.

 

rolety do oken den a noc bílé

UNIVERZÁLNÍ PROVEDENÍ

Látkové rolety den a noc (někdy tento produkt naleznete v obchodech pod názvy rolety duo nebo rolety zebra) můžete samozřejmě také částečně nebo zcela vytáhnout, abyste si vychutnali ničím nerušený výhled z okna. Tento typ systému pro stínění v interiéru bývá preferován také pro svůj stylový design.

Vybírat si můžete z různých barev, vzorů a propustností látky, proto vám rolety mohou výborně oživit nebo doplnit interiér. Zároveň se jedná o univerzální systém, který lze používat v ložnici, obývacím pokoji, kuchyni nebo jiných místnostech. Hodí se pro různé rozměry a hloubky oken či dveří.

BEZPROBLÉMOVÁ INSTALACE

Při pořízení rolet den a noc se nemusíte obávat složité instalace, která by vyžadovala vrtání do oken. Zručný kutil dokonce zvládne montáž sám během několika minut. K ovládání potom poslouží klasický řetízek, náročnější uživatelé mohou zvolit elektrický pohon. Také údržbu zvládnete relativně snadno – k očištění od prachu můžete použít vysavač.

Diskutujte s námi

comments powered by Disqus