Renovujeme s tapetou

Renovujeme s tapetou

v Inspirace, Kuchyně,

Tapety a samolepicí dekorace jsou čím dál častěji mezi lidmi vyhledávány. Možná proto, že jsou moderní, vytvářejí v interiéru příjemnou atmosféru nebo třeba jen plní funkci renovačního prvku či prosté dekorace. V případě, že je váš nábytek starý nebo více či méně používaný, nemusíte se ihned dívat po novém a investovat poměrně vysoké částky. Naopak díky speciálním tapetám můžete získat zcela nový nábytek a přitom výrazně ušetřit. Každému, kdo je manuálně zručný a práce se nebojí, stačí nakoupit tapetu v potřebném odstínu a designu a jednoduše nábytek otapetovat. Nikdo na první ani druhý pohled neuvěří, že se nejedná o nový nábytek, nýbrž o velmi jednoduchou a finančně nenáročnou vychytávku.

Kde můžete tapety použít

 

Mezi speciální tapety se řadí například tapety do kuchyně či koupelny, které jsou vyrobeny ze speciálně upraveného materiálu, který nepodléhá vlhkosti ani vodě. Díky této úpravě se nemusíte bát poškození tapety ani při umístění na netradičních místech. V kuchyni můžete se speciálními tapetami tapetovat nejenom zeď, ale dokonce i ledničku či podlahu. Speciálních tapet je velmi rozmanitý výběr a denně přibývají nové motivy, designy, vzory i barevná provedení a jejich kombinace. Tyto tapety mohou posloužit také jako náplast na známky opotřebení a zamaskování drobných škrábanců či rýh, které jsou viditelné a na pohled nepůsobí příjemně. Nebo zkrátka když toužíte dodat vašemu bydlení originální doplněk.

Tapeta dekorace Mezi oblíbené motivy samolepky na ledničku patří přírodní vzory s květinami, lesem, oceánem, kávou, kostkami ledu, ovocem nebo různými barevnými motivy. Na podlahu můžete vybírat rovněž z nejrůznějších motivů. Jedná se o novinku, která působí velmi originálně, protože tapety na podlaze jen tak někdo nemá. Motivy jsou opravu pestré a volit můžete například mezi oceánem, propadlinou s vodopády, 3D efektem, ptačí perspektivou města, do kuchyně opět můžete zvolit například ovoce či vybírat z různých druhů a odstínů dřeva. Do koupelny jsou obvykle voleny motivy s retro stylem v modrých či hnědých barvách. Nebojte se experimentovat a vytvořte si bydlení podle vašich představ.