Relaxační sedací Vaky a Křesla

Relaxační sedací Vaky a Křesla

v Nábytek,

Obliba sedacích vaků, pytlů stále ve světě stoupá od doby kdy si námořníci a dělníci ve skladech uvědomili, že na pytlích s různými sypkými materiály si mohou pohodlně odpočinout a navíc obsah vytvarovat podle aktuální potřeby.

Dnes je sedací vak, pytel moderním doplňkem interiéru, který má řadu vlastností, které byly během času vyvinuty k dokonalosti. K výplni se používá kvalitní granulát EPS100 – drobné polystyrénové kuličky, které jsou nealergenní, sedací vak je díky nim velmi lehký a manipulaci s ním zvládne i malé dítě. Kuličky také velmi dobře převádějí teplo a hlavně umožňují držet polohu, kterou si vytvarujete.

Sedací vaky
Sedací vaky Galerie
Určení sedacích relaxačních vaků je i díky své cenové dostupnosti universální. Sedací vak může být výborným doplňkem moderního interiéru, nejedná se tedy již o obyčejný pytel, ale dnes již designový výrobek s různým tvarem střihu a šití, některé vypadají jako křeslo, jiné jako hruška, nebo matrace… Sedací vak může sloužit k ulevení si od bolesti zad a kloubů, najdete si vždy tu správnou polohu, zajímavá a opomíjená vlastnost je při milostných hrátkách, najde tedy uplatnění v ložnici, obývacích prostorech, ale i v dětském pokoji, kde budou děti v absolutním bezpečí a navíc si s některými modely mohou hrát a učit se, případně lenošit.

Různé sedací kostky, podnožky a rozkládací vaky mohou také sloužit nenadálé návštěvě jako pohodlné místo k relaxaci. Velikou výhodou je snadná údržba a jednoduchá manipulace. Proto sedací vaky nacházejí široké uplatnění v různých Fitness a Welness centrech, mateřských školách, školících zařízeních a rehabilitačních ústavech po celém světě.

Při výběru sedacího vaku je potřeba dát pozor na objem výplně v litrech a kvalitu granulátu, případně rozměry v cm. Solidní výrobce tyto základní parametry vždy uvádí, vak by neměl být přeplněn, aby zůstala zachována jeho tvarovací schopnost, náplň lze vždy doplnit několikanásobně zajištěným otvorem.

 

DOPORUČUJEME: Masážní křesla proti bolesti zad

Diskutujte s námi

comments powered by Disqus