Profesionální masážní křeslo Inada DreamWave

Profesionální masážní křeslo Inada DreamWave

v Inspirace, Masážní křesla,

Hledáte profesionální masážní křeslo? Pak věřte, že se jich v ČR až tolik neprodává. Profesionální křeslo musí splňovat některá kritéria, které jen tak u křesel nenajdete. Mezi profesionální masážní křesla se řadí značky Inada ( top lídr na trhu ) , Sanyo a od značky Panasonic křeslo EP 58 ( křeslo s diagnostikou zatuhlosti zádového svalstva ).

Inada Dreamwave

Inada Dreamwave

Černé masážní křeslo DreamWave

Černé masážní křeslo DreamWave

Jak poznám, že se opravdu jedná o profesionální masážní křeslo?

Než se pustíme do správné odpovědi, dovolte mi vám vysvětlit, co znamená profesionální masážní křeslo. Již před výrobou profesionálního křesla jsou prováděny různé zátěžové testy. Celé křeslo je koncipováno, aby jeho životnost byla co nejdelší. Z praxe je dokázáno, že u profesionálních křesel je jejich životnost mnohem delší, než bylo původně předpokládáno. Životnost profesionálního masážního křesla je 10 000 – 15 000 hodin jeho provozu. U levných masážních křesel je životnost cca 1 000 hodin. To vám ale žádný prodejce při nákupu křesla nesdělí. To se již pomalu dostáváme do odpovědi, jak poznáte kvalitní a hlavně profesionální masážní křeslo. Japonská firma Inada je nejstarším výrobcem masážních křesel. Již před více jak 15 lety měli dokonalá masážní křesla. V dnešní době vyrábějí a nabízejí masážní křeslo Inada DreamWave. Jedná se o jejich stěžejní loď v jejich více jak padesátileté výrobě křesel. Pokud jste masážní křeslo ještě nezkoušeli, doporučujeme kontaktovat českého prodejce od firmy Inada v Praze ve Stodůlkách, kde si můžete křeslo Inada vyzkoušet v plné parádě. Proškolený personál s více jak 15 letou praxí vám křeslo rád předvede a vysvětlí jeho přednosti.

Béžové masážní křeslo Inada DreamWave

Béžové masážní křeslo Inada DreamWave

 

Kontakt na masážní křesla v Praze ve Stodůlkách.

Obchodní manager

Martin Knittich Tel. +420 737 739 714.

www.masazni-kresla.cz

Položené masážní křeslo Inada DreamWave

Položené masážní křeslo Inada DreamWave

Dokonalé funkce u profesionálního masážního Křesla Inada DreamWave

Pokud zrovna netoužíte po masáží poklepové nebo shiatsu masáže, můžete zvolit modem vzduchové masáže celého těla. To znamená, že vám křeslo DreamWave bude dělat vzduchovou masáž krku, ramena ( trapézy ), boční část těla, sedák, nohy a prsty u rukou. Pro lehké uvolnění dalo by se říci spíše relaxační program je samotný DreamWave. Sedací část křesla DreamWave je pohyblivá, a uvolňuje obratle a celý pohybový aparát těla.

Profesionální křeslo Inada DreamWave nabí mnoho možností použití a poskytne vám profesionální a dokonalou masáž.

Neváhejte nám zavolat, a vyzkoušejte si kvalitní masážní křesla proti bolesti vašich zad v Praze. Rádi vám vysvětlíme rozdíly mezi křesly.