Polykarbonátové desky zastřeší skleníky, bazény i pergoly

Polykarbonátové desky zastřeší skleníky, bazény i pergoly

v Inspirace, Pergoly a přístřešky,

Polykarbonát je moderní materiál, který nachází využití v oblasti stavby a bydlení. Využívá se k výrobě speciálních polykarbonátových desek, které se používají například při zastřešování skleníků, krytých bazénů, pergol i různých firemních či veřejných budov. Polykarbonátové desky tak najdou využití nejen při rekonstrukci či zařizování vlastního bydlení, ale také v oblasti průmyslu.

Využití polykarbonátových desek

Využití polykarbonátových desek je velmi rozmanité. Těmto deskám přijdou na chuť firmy, domácnosti i veřejné organizace. Jelikož se polykarbonát netříští, dá se s nimi pracovat mnohem snadněji než se sklem. Díky jednodušší manipulaci a montáži je tak možné dosáhnout i na výrazně nižší cenu než u skla. Polykarbonátové desky se mohou více namáhat, jelikož se tak snadno nepoškodí a jsou také velice odolné proti rozbití. Pokud například potřebujete zastřešit pergolu nebo bazén, máte právě teď ideální příležitost rozhodnout se pro zastřešení pomocí polykarbonátové desky. Zaujme také vrstvou chránící před pronikáním UV záření. Polykarbonátem dokonale zaizolujete a také prosvětlíte své prostory.

Náš TIP na stínění teras najdete v našem článku.

polykarbonátové desky
polykarbonátové desky Galerie

Výhody polykarbonátu

Kromě extrémní odolnosti proti rozbití jsou polykarbonátové desky i velmi odolné proti nepřízni počasí – prudkým dešťům a povětrnostním vlivů. Vynikají nízkou hmotností, díky které se snadno montují. Dokonale izolují proti tepelným ztrátám, což oceníte především během chladnějších měsíců v roce, kdy si budete moci spokojeně užívat pobyt v pergole nebo v krytém bazénu. Jelikož je povrch polykarbonátových desek homogenní, tak se snadno udržují. Polykarbonátové desky jsou dostupné v mnoha typech.

Dutinkové polykarbonátové desky Guttagliss DUAL BOX

Rádi bychom vám doporučili dutinkové polykarbonátové desky Guttagliss DUAL BOX, které patří mezi nejlepší produkty na trhu. Pro zasklívání a tepelnou izolaci jsou perfektní volbou. Zakoupíte je například v internetovém obchodě Guttashop.cz, kde můžete využít i odborného technického poradenství nebo možnost výroby desek na míru. Máte na výběr z desek o různé síle, výšce a šířce. Pokud pro vás tyto rozměry nebudou vyhovují, rozhodně to ničemu nevadí, můžete si nechat uříznout desku přímo na míru vašim představám. Na všechny desky se poskytuje až desetiletá záruka. V případě vzniku závady je tedy můžete lehce reklamovat. Veškeré produkty jsou skladem a mohou být okamžitě expedovány na vaši adresu.

 

Diskutujte s námi

comments powered by Disqus