Plisé žaluzie vás okouzlí na první pohled

Plisé žaluzie vás okouzlí na první pohled

Sháníte spolehlivé stínění pro svůj domov či zimní zahradu? Pak tu jsou plisé žaluzie! Seznamte se s jejich vlastnostmi a nechte se jimi okouzlit. Už jste slyšeli o novém AKU programu? Pokud ne, rozhodně si přečtěte tento článek.

Čím se plisé žaluzie vyznačují?

Mnoho variant

Plisé žaluzie jsou elegantně poskládaná látka do harmoniky. Tkaninu si u MK Rolety vyberete z široké škály 600 variant barev, 340 druhů materiálů i vzorů. K dostání jsou i látky s potiskem. Důraz klademe zejména na dělení dle hustoty tkaniny, neboť ta rozhoduje o tom, zda svůj interiér zastíníte, nebo zatemníte. Z toho důvodu je můžete umístit do libovolné místnosti, neboť vám poskytnou přesně tu ochranu, kterou potřebujete. Barvy a materiály se dají kombinovat, takže si můžete vytvořit jedinečný osobitý styl stínění. Pokud preferujete jednoduchost, vyberte si lehký světlý odstín, který zjemní váš interiér.

plisé žaluzie vás okouzlí na první pohled

Pro moderní bydlení i zimní zahrady

Plisé žaluzie skvěle doplňují vzhled moderních domácností a zastíní zimní zahradu. Látka pohlcuje horko. S plisé žaluziemi si svou zimní zahradu vychutnáte i za parných letních dní, aniž byste uronili kapičku potu. Je vaše zimní zahrada větší? Nevadí! Jednoduše zvolíte variantu Maxi Plisé, která ochrání i ty nejrozměrnější plochy. Pro dokonalý vzhled si zvolte tloušťku skladu, která u varianty Maxi může být 32 mm nebo 42 mm. Plisé žaluzie se pyšní vysokou stabilitou a odolností.

žaluzie plisé v zimní zahradě

Snadná údržba

Jejich velkým kladem je imunita vůči mechanickému poškození či ušpinění. Přesto však podléhají prachu, který je třeba pravidelně otírat. Nejlepší variantou je jemné přejetí vysavače přes žaluzie. Tím se zbavíte veškerého nežádoucího nepořádku. Neztrácíte čas, vše máte hned hotovo.

Různé tvary

Plisé žaluzie se přizpůsobí všem formám! Máte nestandardní okna? Plisé žaluzie se vyrábějí na míru a hravě si poradí s každým nepatřičným tvarem. Samozřejmostí je oblouk, kruh, půlkruh ale i trojúhelník.

Nejen na okna

Už jsme se zmínili, že plisé žaluzie skvěle zastíní vaši domácnost a pohltí horko v zimní zahradě. Nutno dodat, že to není zdaleka všechno! Plisé žaluzie můžete umístit i na dveře, střešní okna, prosklené balkony či altány a terasy.

Tradice a kvalita

Plisé žaluzie pocházejí od předního německého výrobce Erfal. Zabývají se vývojem a výrobou rolet a luxusního stínění déle než 30 let. Rolety se drží současných trendů, čímž poskytují stále nové a nové druhy stínění, které zapadnou do vašeho domova. Ke zpracování látky se používá nejmodernější technika, čímž se kvalita tkanin stále zvyšuje.

plisé v průsvitném provedení

Nový způsob ovládání!

Plisé žaluzie se montují před rám okna, takže okno zůstává očím skryto. Na místě je udržují dvě nylonové šňůrky, po který žaluzie klouže nahoru a dolů podle toho, jak si ji nastavíte. Zastínit můžete celé okno nebo jen jeho část. Horní, dolní či prostřední dle libosti. Právě díky této rozmanitosti je plisé jedním z nejoblíbenějších stínění na trhu.

Klasicky se dají plisé žaluzie ovládat šňůrkou nebo plastovým či hliníkovým madlem. Pro větší plochy, jako je zimní zahrada, se používá motor s dálkovým ovládáním, abyste se tolik nenadřeli. To však nejsou zdaleka všechny možnosti!

AKU program

Horkou novinkou na trhu je AKU program, který nabízí pořízení integrované baterie speciálně pro plisé žaluzie. Jeho obrovskou výhodou je, že nepotřebujete zapojení do sítě. Motor si s baterií poradí na 6 měsíců dopředu! Můžete tak své žaluzie ovládat dálkově nezávisle na přísunu elektrické energie. Pokud začne baterie slábnout, motor spustí signalizaci, díky níž se stav baterie dozvíte. Dobití baterie na další měsíce trvá 6 hodin. To je opravdu krátká doba a velká přidaná hodnota, která navíc respektuje možnosti vašeho bydlení.

Výhody plisé

– výroba na míru
– snadná údržba
– jednoduché ovládání
– AKU program
stínění zimních zahrad
– vhodné pro moderní bydlení
– neobvyklé tvary
– široká škála barev a tkanin
– oblíbené stínění
– kvalitní materiál
– firma s tradicí
– odolnost a stabilita materiálu

Diskutujte s námi

comments powered by Disqus