Pergola: perfektní doplněk i na vaši zahradu

Pergola: perfektní doplněk i na vaši zahradu

v Inspirace, Pergoly a přístřešky,

Chcete si během letních měsíců užít příjemné posezení na zahrádce se svou rodinou či s přáteli? Rádi byste si pořídili zimní zahradu, ale nemáte na ni potřebné místo? Využijte služeb firmy Arco Interier, která se zabývá výrobou a montáží vlastních pergol. V jejím sortimentu naleznete dřevěné pergoly, pergoly se skládací střechou, hliníkové pergoly, pergoly s roletovou střechou a další oblíbené typy, které se možná budou hodit právě na váš dvorek.

Oblíbené pergoly pro venkovní posezení

Pergoly v nabídce firmy Arco Interier, která má bohaté zkušenosti v tomto oboru, jsou pevné, s posuvnou nebo s rolovací střechou. Hodí se do na dvorky, zahrady i na veřejná místa, která se využívají k odpočinku. Asi nejoblíbenější jsou pevné dřevěné pergoly, které mohou být zastřešené i nezastřešené. Využívají se nejen jako místo k odpočinku, ale slouží také jako dekorace. Pergolu se vyplatí umístit do zákoutí zahrady, které rázem udělá mnohem útulnější a zajímavější. Dá se doplnit nejen dřevěným stolkem, lavicí a křesly pro pohodové posezení, ale také zahradním krbem.

NÁŠ TIP: boční stínění pergoly zajistí venkovní sreenové rolety MINIROL

Vedle dřevěných pergol se velké oblibě těší také kovové pergoly, které se obvykle vyrábějí z odolnějších materiálů. Designově řešené kovové pergoly mohou být vyrobeny z ocelových nebo hliníkových profilů a dají se libovolně zastínit i zastřešit.

V Arco Interier se dále zabývají výrobou a montáží pergol se skládací či roletovou střechou. Ta ochrání před kapkami deště i před ostrými slunečními paprsky. Vybrané pergoly je možné na zimu celé uzavřít a proměnit je například v zimní zahradu. Mohou stát samostatně nebo v návaznosti na rodinný domek, což se mnohdy vyplatí.

Galerie

Další nabídka od firmy Arco Interier

V Arco Interier se soustředí na mnoho činností. Kromě výroby a montáže pergol se zabývají například i šitím bytového textilu, tapetami, malováním, čalouněním a dalšími funkčními a designovými řešeními do interiéru. Nabízejí také samostatné vnitřní či venkovní stínění v podobě markýz, rolety či žaluzie. Kompletní nabídku produktů a služeb naleznete na webu společnosti.

DOPORUČUJEME: Hliníkové pergoly na zahradu a k domu , zajímavé články o stínění terasy

Články o roletách

Zajímavé články a inspirace na pořízení látkových rolet.

Více informací

Žaluzie inspirace

Inspirace a články o žaluziích a jejich možnostech použití.

Více informací

Diskutujte s námi

comments powered by Disqus