Novostavby v Praze nabízejí komfortní bydlení

Novostavby v Praze nabízejí komfortní bydlení

v Inspirace,

Hledáte bydlení v Praze, které bude přesně odpovídat vašim individuálním nárokům a požadavkům? Pro každého, kdo touží pro malém a útulném nebo naopak vzdušném a prostorném bytu či řadovém domku, máme zajímavé řešení. Rádi bychom vám představili byty a řadové domy v areálu Bella Vita, který si vás získá už při první návštěvě, a ukázali vám také další možnosti bydlení v centru Prahy.

Byty a řadové domky na vinici Bella Vita

Bydlení v Praze v areálu Bella Vita je opravdu velice komfortní. Jedná se o původně historickou viniční usedlost, která pochází již ze 17. století a která prošla v posledních letech velkou rekonstrukcí. Lokalita se nachází v okrajové části Prahy Břevnov, která je dobře napojena na městskou hromadnou dopravu. Jen kousek od Břevnova na vás čekají obchodní centra nebo sportoviště. I samotná městská část, bohatá na rekreační lesy a parky, přímo láká k výletům do přírody.

Bydlení v Praze se zalíbí každému

Byty a řadové domky z lokality Bella Vita vás zaujmou na první pohled. S plochou od 81 až do 260 m2 jsou velmi prostorné. Bydlení zde se zalíbí dětem i dospělým, je perfektní pro rodiny i seniory. Celý komplex je střežen kamerovým systémem. Vstup do něj navíc hlídá správce. Bella Vita rovněž nabízí garáže, ve kterých budete moci pohodlně parkovat svůj osobní automobil. Praha 6 je dobře napojena nejen na městskou, ale také na meziměstskou dopravu. Za pár minut se dostanete směrem na Plzeň, Karlovy Vary, Chomutov i třeba na Brno.

Galerie

La Corte – luxusní bydlení na Praze 1

Pokud byste ale raději bydleli přímo v centru hlavního města, můžeme vám doporučit novostavby La Corte, které tvoří celkem 25 luxusně vybavených apartmánů. Můžete zde vybírat z velikostí od 1+kk až do 5+kk. Největší byty dosahují rozměrů až 170 m2.

A kolik stojí takové bydlení v hlavním městě? Ceny jsou opravdu rozmanité, v řádu jednotek i desítek milionů korun. Můžeme vám ale zaručit, že si vyberou jak všichni milovníci luxusního bydlení, tak i ti, kteří mají omezený rozpočet.

 

Diskutujte s námi

comments powered by Disqus