Nová řada látkových rolet PURE bude novinkou roku 2018

Nová řada látkových rolet PURE bude novinkou roku 2018

v Látkové rolety,

Pokud vás zajímá stínění na okna, určitě jste si všimli, že je možné dnes pořídit různé provedení látkových rolet. Již v minulosti jsme psali o českém výrobci Bematech, který je inovativní výrobce látkových rolet v ČR a EU. Profesionalita a kvalita jejich výrobků z této firmy dělá lídra na výrobu látkových rolet v ČR. Pojďme se spolu podívat, jaké novinky nás čekají v roce 2018.

látkové rolety Pure v interiéru

látková roleta Pure

screenová roleta Pure

roleta den a noc Pure

 

Látkové rolety PURE – vlajková loď firmy Bematech 2018

Jakou novinku můžeme v roce 2018 očekávat, a jaké inovativní řešení látkových rolet přinese rok 2018? Budete velmi překvapeni. Dnešní vnitřní látkové rolety mají PVC konzole. Za příplatek můžeme samozřejmě pořídit různé design konzole. Inovace nové řady PURE má konzole kovové s PVC krytkami, které schovají zcela kotvení rolet do zdi.

Vnitřní roleta PURE přináší na český trh zcela jiné řešení látkových rolet. Pro menší okna nám postačí návinová hřídel o průměru 32 mm. Pure nabízí více možných provedení a různé průměry návinových hřídelí. Další novinkou budou dřevěné konzole a dřevěné garnýže s možností různého barevného provedení. Tato řada bude od jara 2018 nabízená pod názvem PURE WOOD. Bližší informace vám přineseme o řadě PURE do jara 2018.

 

DOPORUČUJEME: Rolety do oken Plzeň , pro pergoly a na prosklenou fasádu venkovní screenové rolety MINIROL