Nezapomeňte zrekonstruovat i nábytek

Nezapomeňte zrekonstruovat i nábytek

v Inspirace, Nábytek,

Nové bude staré, ale staré se zase může snadno stát novým, když se to s ním umí. Ze starého bytu se díky rekonstrukci může stát moderní a kreativně zařízený prostor, kterému ještě přidají na podobě dobře zvolené doplňky v podobě nábytku a dalších věcí. Když už rekonstrukce, tak z gruntu, což znamená i s novým nábytkem, který bude odpovídat nejnovějším trendům v oblasti bydlení. Nejde ani až tak o to, aby nábytek v domě vypadal jako nový, ale aby byl stylový a jeho design odpovídal ostatním aspektům bydlení.

Jednoduše řečeno – pokud vás nepřitahuje moderní a jednoduchý nábytek, klidně můžete zvolit i retro kousky nebo takové modely, co mají praktické úložné prostory.

Pro kvalitní spánek

Aby se vám v nově zrekonstruované ložnici dobře spalo, vyberte si kvalitní postel s roštem a matrací nejvyšší jakosti. Právě tito společníci zajistí vaše klidné spaní mnohem lépe, než to, jestli jsou vaše dveře šedesátkové nebo sedmdesátkové, popřípadě jestli jsou zdi omítnuté bílé nebo zeleně. Ve vybavení ložnice by neměla chybět ani komoda nebo jiná prostorná dětská skříň, do které si uložíte věci, které nechcete, aby byly návštěvám na očích. Případně poklidně tikající hodiny.

nábytek

 

Pro pohodlné sledování

Obývací pokoj by také neměl strádat starším a nepohodlným nábytkem. Jeho zařízení by se mělo odvíjet od toho, jakou si zvolíte sedací soupravu. Bude dvoumístná? Trojmístná? Rohová? Kolik křesel si k ní dáte? Obecně modernějším dojmem působí jednoduché dvou až třímístné sedačky na nohách, které nejsou rozkládací, ani v nich nejsou úložné prostory. I křesla si spíše hrají na prostý vzhled, ačkoliv mezi moderními kousky najdete i klasické ušáky.

Pokud hledáte například kancelářské židle, doporučujeme se inspirovat v nějakém online katalogu nábytku.

Pro harmonické stolování

Prošla-li změnou také vaše kuchyně a jídelna, potom vám nezbude nic jiného, než se podívat po jídelním stole a jídelních židlích. Základní stoly do jídelny jsou ze dřeva a spíše hranatého, než kulatého stylu. Hranaté stoly jsou nyní v módě. Kromě toho jsou žádanější stoly, které se nedají rozložit, ale mají jednu danou velikost.