Moderní závěsy nebo záclony

Moderní závěsy nebo záclony

Stínící technika hraje v každém interiéru důležitou roly. Už si ani nedovedeme představit život bez závěsů nebo záclony. Při výběru buďte velmi pečlivý a požadujte kvalitní dekorativní látky, které vám bez problému vydrží několik let. Moderní průsvitné i zatemňující závěsy vám místnost oživí a dodají vašemu interiéru dokonalou noblesu. Toto ovšem platí při rozumném výběru barevnosti. Dnes se dají kloubit různé barevné odstíny. I zde buďte opatrní. Pokud zvolíte tmavý zatemňující závěs a průsvitný světlý závěs, tak vám bude asi interiér krásně ladit. Neměli bychom se bát ladit barevnost závěsů vůči nábytku v interiéru. Rozhodující barvu závěsů bude zřejmě ovlivňovat malba našich stěn. Máte vymalováno na bílo? Zde můžeme použít závěsy před okna od béžového provedení až po tmavé. V případě tmavší malby můžeme volit světlejší barvy závěsů.

DOPORUČUJEME: Proč budete 100% milovat blackout závěsy?

Luxusní závěsy zatemňovací závěsy Dalších 3 fotografií

Dnešní trendy jsou velice rozmanité. Záclony jsou nahrazovány moderními závěsy a to i na velkých oknech a dveří. Když dáme béžový průsvitný závěs na délku okna nebo dveří přes 4 metry, tak to vypadá opravdu skvěle. Pokud nemusíme volit nutně zatemňující závěsy do oken, které volíme dnes hlavně kvůli zvědavým očím, tak si vystačíme s jedním barevným odstínem. Samozřejmě, pokud chceme docílit vysokého dekorativního vzhledu je lepší volit dvojzávěs, který můžeme shrnovat k jedné straně nebo zvolit oblíbenou oponu. Při zvolení opony a výběru vhodné barevnosti závěsů docílíme maximálního dekorativního vzhledu. Toto neplatí jen pro novostavby rodinného domu, ale pro všechny domácnosti a interiéry.

Dobrý TIP na stínění interiéru najdete v zajímavých článcích.

V obytném domě lze také docílit příjemného dekoračního stylu, ze kterého budete mít každý den radost. Nedávejte moderní závěsy na kroužky a tyče. Sice nerezová konzole může budit dojem luxusu, ale závěs pověšený od stropu k podlaze je pro každý interiér modernější a zakryje montážní závěsnou konzolu.

Doporučujeme si najít firmu ve vašem okolí, která vám závěs zaměří a namontuje. Dekoračních provedení je dnes mnoho. Oblíbené jsou takzvané sklady, kde máte možnost výběru od jednoduchého skladu. Zde již záleží na vašem vkusu. S délkou závěsu si starosti nedělejte. Firma, která vám závěs vyměří vám spočítá, kolik bude třeba látky vůči zvolenému skladu závěsů.

Montáže kvalitních závěsů od předního českého výrobce provádí pro města Praha, Plzeň a Beroun firma mk-rolety.cz

 

Závěsy už vás nebaví. Dnes jsou oblíbené a žádané vnitřní látkové rolety na míru. I vy si dopřejte moderní trendy stínění.

Ženy určitě osloví římské rolety záclonového typu, které si můžete umístit do kuchyně i obývacího pokoje.

Za zmínku určitě stojí i vertikální žaluzie Plzeň nebo rolety do střešních oken. U nás máte z čeho vybírat.