Moderní závěsy nebo záclony

Moderní závěsy nebo záclony

Stínící technika hraje v každém interiéru důležitou roly. Už si ani nedovedeme představit život bez závěsů nebo záclony. Při výběru buďte velmi pečlivý a požadujte kvalitní dekorativní látky, které vám bez problému vydrží několik let. Moderní průsvitné i zatemňující závěsy vám místnost oživí a dodají vašemu interiéru dokonalou noblesu. Toto ovšem platí při rozumném výběru barevnosti. Dnes se dají kloubit různé barevné odstíny. I zde buďte opatrní. Pokud zvolíte tmavý zatemňující závěs a průsvitný světlý závěs, tak vám bude asi interiér krásně ladit. Neměli bychom se bát ladit barevnost závěsů vůči nábytku v interiéru. Rozhodující barvu závěsů bude zřejmě ovlivňovat malba našich stěn. Máte vymalováno na bílo? Zde můžeme použít závěsy před okna od béžového provedení až po tmavé. V případě tmavší malby můžeme volit světlejší barvy závěsů.

DOPORUČUJEME: Proč budete 100% milovat blackout závěsy?

Luxusní závěsy zatemňovací závěsy Dalších 3 fotografií

Dnešní trendy jsou velice rozmanité. Záclony jsou nahrazovány moderními závěsy a to i na velkých oknech a dveří. Když dáme béžový průsvitný závěs na délku okna nebo dveří přes 4 metry, tak to vypadá opravdu skvěle. Pokud nemusíme volit nutně zatemňující závěsy do oken, které volíme dnes hlavně kvůli zvědavým očím, tak si vystačíme s jedním barevným odstínem. Samozřejmě, pokud chceme docílit vysokého dekorativního vzhledu je lepší volit dvojzávěs, který můžeme shrnovat k jedné straně nebo zvolit oblíbenou oponu. Při zvolení opony a výběru vhodné barevnosti závěsů docílíme maximálního dekorativního vzhledu. Toto neplatí jen pro novostavby rodinného domu, ale pro všechny domácnosti a interiéry.

Dobrý TIP na stínění interiéru najdete v zajímavých článcích.

V obytném domě lze také docílit příjemného dekoračního stylu, ze kterého budete mít každý den radost. Nedávejte moderní závěsy na kroužky a tyče. Sice nerezová konzole může budit dojem luxusu, ale závěs pověšený od stropu k podlaze je pro každý interiér modernější a zakryje montážní závěsnou konzolu.

Doporučujeme si najít firmu ve vašem okolí, která vám závěs zaměří a namontuje. Dekoračních provedení je dnes mnoho. Oblíbené jsou takzvané sklady, kde máte možnost výběru od jednoduchého skladu. Zde již záleží na vašem vkusu. S délkou závěsu si starosti nedělejte. Firma, která vám závěs vyměří vám spočítá, kolik bude třeba látky vůči zvolenému skladu závěsů.