Luxusní záclony do každého interiéru

Luxusní záclony do každého interiéru

v Inspirace, Závěsy do oken,

Přemýšlíte, jak osvěžit svůj interiér? Textilní doplňky, jako třeba ubrusy, přehozy, závěsy či záclony dokážou i se všedním vzhledem divy. Nemusíte hned kupovat nový nábytek, stačí se jen zaměřit na detaily, které byste mohli ve svém interiéru změnit, a rázem si vykouzlíte nové bydlení. Luxusní záclony v celé škále provedení můžete zakoupit jako hotové, nebo si je nechat ušít na zakázku.

Výběr moderní záclony není jednoduchý

Nevíte, jak správně vybrat nový závěs či záclonu? V první řadě je důležité správně změřit své okno, tedy zjistit jeho šířku, kterou je potřeba záclonou zakrýt. Tuto šířku si vynásobíte dvěma či třemi dle toho, jak hodně chcete záclony v oknech řasit. Důležitá je i výška záclony, která rozhodně není univerzální. Záleží na tom, kde vám záclony začínají a zda jsou určeny k francouzským oknům až na zem, nebo jestli se pod okny nachází třeba parapet nebo radiátor.

Při výběru kvalitní hotové záclony se řiďte aktuální trendy i svým vlastním vkusem. Záclony a závěsy mohou být lehké a průsvitné, neprůhledné nebo třeba vyšívané. Zde už je výběr opravdu jen o vašich prioritách. Zatímco do kuchyně zvolíte spíše průsvitnou záclonu, v ložnici lépe zastíní ta, která neprosvítá. Ani při výběru barvy se fantazii meze nekladou. Můžete volit záclony jednobarevné i vzorované, které jsou zajímavější a vzbudí mnohem více pozornosti. Z barev je aktuálně v kurzu růžová, bílá, modrá nebo třeba zelená.

DOPORUČUJEME: Proč budete 100% milovat blackout závěsy?

Galerie

Závěsy a záclony šité na zakázku

 

Pokud se vám klasické záclony a závěsy zdají příliš obyčejné, můžete vyzkoušet i takzvané panelové závěsy, které nadchnou svým jednoduchým provedením. Na rozdíl od záclon se nijak neřasí. Látka je zasazena v pevné konstrukci, kterou můžete ovládat. Vyberte si v bohaté nabídce zahrnující kuchyňský textil, deky, ručníky a samozřejmě i záclony. Praha je sice plná různých prodejců, zde však můžete zakoupit originální zboží od německých, francouzských nebo italských výrobců.

Diskutujte s námi

comments powered by Disqus