Luxusní záclony do každého interiéru

Luxusní záclony do každého interiéru

v Inspirace, Závěsy do oken,

Přemýšlíte, jak osvěžit svůj interiér? Textilní doplňky, jako třeba ubrusy, přehozy, závěsy či záclony dokážou i se všedním vzhledem divy. Nemusíte hned kupovat nový nábytek, stačí se jen zaměřit na detaily, které byste mohli ve svém interiéru změnit, a rázem si vykouzlíte nové bydlení. Luxusní záclony v celé škále provedení můžete zakoupit jako hotové, nebo si je nechat ušít na zakázku.

Výběr moderní záclony není jednoduchý

Nevíte, jak správně vybrat nový závěs či záclonu? V první řadě je důležité správně změřit své okno, tedy zjistit jeho šířku, kterou je potřeba záclonou zakrýt. Tuto šířku si vynásobíte dvěma či třemi dle toho, jak hodně chcete záclony v oknech řasit. Důležitá je i výška záclony, která rozhodně není univerzální. Záleží na tom, kde vám záclony začínají a zda jsou určeny k francouzským oknům až na zem, nebo jestli se pod okny nachází třeba parapet nebo radiátor.

Při výběru kvalitní hotové záclony se řiďte aktuální trendy i svým vlastním vkusem. Záclony a závěsy mohou být lehké a průsvitné, neprůhledné nebo třeba vyšívané. Zde už je výběr opravdu jen o vašich prioritách. Zatímco do kuchyně zvolíte spíše průsvitnou záclonu, v ložnici lépe zastíní ta, která neprosvítá. Ani při výběru barvy se fantazii meze nekladou. Můžete volit záclony jednobarevné i vzorované, které jsou zajímavější a vzbudí mnohem více pozornosti. Z barev je aktuálně v kurzu růžová, bílá, modrá nebo třeba zelená.

DOPORUČUJEME: Proč budete 100% milovat blackout závěsy?

Galerie

Závěsy a záclony šité na zakázku

 

Pokud se vám klasické záclony a závěsy zdají příliš obyčejné, můžete vyzkoušet i takzvané panelové závěsy, které nadchnou svým jednoduchým provedením. Na rozdíl od záclon se nijak neřasí. Látka je zasazena v pevné konstrukci, kterou můžete ovládat. Vyberte si v bohaté nabídce zahrnující kuchyňský textil, deky, ručníky a samozřejmě i záclony. Praha je sice plná různých prodejců, zde však můžete zakoupit originální zboží od německých, francouzských nebo italských výrobců.

Dnes můžete vyměnit vaše záclony za rolety den a noc nebo za oblíbené látkové rolety na míru pro vaše okna. Moderní ženy určitě využijí na svá okna kvalitní látky, které zaručují římské rolety Plzeň šité na míru.

Zatemňující závěsy do oken na míru

Kvalitní závěsy do oken vyrábí český výrobce Bematech. Nechte se inspirovat bohatou fotogalerií.

Více informací
Japonská stěna

Japonské posuvné stěny

Japonská stěna patří v minulosti k vyhledávané stínící technice. Stále je v některých domácností oblíbená.

Více informací

Diskutujte s námi

comments powered by Disqus