Ložní povlečení jako vánoční dárek

Ložní povlečení jako vánoční dárek

v Doplňky, Inspirace, Ložnice,

Vybíráte nové povlečení do své ložnice? Nebo byste ho rádi někomu darovali pod vánoční stromeček? Nyní máte jedinečnou příležitost ho pořídit. Pěkné a kvalitní povlečení z různých materiálů a v mnoha moderních dekorech zakoupíte v obchodě Domácípohoda.cz, kde je pro vás připraven bohatý sortiment za skvělé ceny. Ještě než ložní povlečení vyberete, přečtěte si více o materiálech, z jakého se vyrábí a také popřemýšlejte o tom, jak se zvolený typ bude hodit do vaší ložnice.

Materiály pro výrobu povlečení

Ložní povlečení dnes můžete zakoupit v celé škále provedení. Velké oblibě se těší hladká bavlna, bavlněný satén, krep, flanel nebo mikrovlákno. Zatímco bavlna je tradiční materiál, který nadchne především příznivce klasického povlečení – například naše maminky nebo babičky – bavlněný satén je o něco luxusnější a zaujme i ty z vás, kteří hledají něco propracovanějšího do své ložnice. Tento satén je podobně jako damašek tkán do atlasové stuhy. Látky se poté barví a tisknou se na ně moderní vzory. Na rozdíl od umělého saténu nestudí ani neklouže.

Mezi ženami, které dávají přednost rychlé a snadné údržbě své domácnosti, vede krepové ložní povlečení, jelikož právě to se nemačká a není ho tedy nutné vůbec žehlit. Bavlněný krep má navíc i zajímavou strukturu. Během zimních měsíců zase doporučujeme vyzkoušet flanelové povlečení, které je hřejivé a velmi příjemné na dotek.

Dalších 1 fotografií

Slaďte barvy a styl v interiéru

Ať už vybíráte povlečení pro sebe, pro někoho z rodinného kruhu nebo pro přátele jako dárek, měli byste dbát na jeho sladění s ložnicí. Pokud jste měli možnost nakouknout do ložnice budoucího obdarovaného, vyberte povlečení, které se bude barevně a stylově hodit. Ze zkušenosti můžeme doporučit povlečení světlé barvy s růžovým, červeným, modrým nebo fialovým potiskem, které je velmi moderní a působí svěžím dojmem. Světlé povlečení místnost dokonale prosvětlí a rozhodně s ním tak nesáhnete vedle. Jestliže vybíráte ložní povlečení jako dárek pro sebe, určitě sáhněte po nějakém, které doma ještě nemáte.

Jestliže kupujete povlečení na manželskou postel, můžete zvolit buď francouzský rozměr povlečení pro jednu velkou společnou přikrývku, nebo dva kusy povlečení ve standardních či prodloužených rozměrech. I u polštářů je potřeba dbát na velikost. Mnohdy je tak lepší se obdarovaného přímo zeptat, jaké mu máte pořídit povlečení. Tím však zkazíte vánoční překvapení. Ještě ho můžete zakoupit na poslední chvíli, a pokud náhodou nebude velikostně sedět, vyměnit ho po Vánocích za jiné.

Nové moderní ložní povlečení je krásným vánočním dárkem, se kterým jistě nesáhnete vedle. Navštivte proto obchod Domácípohoda.cz, kde můžete vybírat z široké nabídky povlečení v mnoha barevných odstínech a ve všech zmíněných materiálech. Zakoupíte zde jak povlečení pro dospělé, tak i dětské varianty s veselými obrázky.

Diskutujte s námi

comments powered by Disqus