Látkové rolety den a noc jsou moderní a elegantní

Látkové rolety den a noc jsou moderní a elegantní

Každý znás dobří ví k čemu slouží stínící technika. Často přemýšlíme jak zastíníme okno v ložnici nebo v obývacím pokoji. Naše babičky měli jednoduché řešení. Natáhli přes okno deku a hotovo. Dnes již naštěstí máme velký výběr, jak můžeme sluneční paprsky nebo zvědavé oči našich sousedů odklonit od našich oken. I když možností je dost my se dnes budeme věnovat moderním a populárním roletám den a noc.

Jedná se o krásné a elegantní provedení, které nám může při vhodném výběru perfektně zapadnout do naše interiéru. Pokud toužíte, aby se vnitřní látkové rolety na okna den a noc stali nejen klasickou stínící technikou, pak sáhněte po opravdovém skvostu, který vám vytvoří stínění a krásný dekorační prvek. V ČR je několik výrobců stínící techniky, kteří dokáží vyrobit krásnou dekorativní roletu. I přesto se stále setkáváme s méně kvalitní stínící technikou dováženou z dálného východu. Ale tímto tématem my se dnes nechceme zabývat. Nám jde především o kvalitní roletu nebo žaluzii den a noc, která se poctivě vyrábí v ČR.

Asi nemusíme vysvětlovat jak rolety den a noc fungují, ale spíše se zaměříme na její výrobu. Tím myslíme lídra ve výrobě dekorativní stínící techniky.

látkové rolety

Rolety - katalog firem

Navštivte oblíbený katalog firem.

Více informací
Dřevěné žaluzie Bematech

Inspirace žaluzie

Zajímavé články na téma žaluzie.

Více informací

Specialista a přední výrobce látkových rolet firma Bematech

roleta den a noc
Dlouhou dobu jsme se rozmýšleli o jaké firmě by bylo nejlepší napsat. Nakonec vyhrála firma Bematech, která je předním výrobcem dekorativní stínící techniky v ČR  a SR. Stabilní pozice na trhu firma dosáhla především díky více než 20 letům kvalitní péče a nepřetržitých inovačních procesů. Nabídka se skládá z vlastní výroby všech typů látkových rolet, římských rolet a závěsů, dřevěných, látkových a plastových žaluzií. Při výrobním postupu firma Bematech využívá nejmodernější technologie, které, mimo jiné, umožňují řezání látky laserem ve svislé poloze. Švy jsou šity neviditelnými stehy, což podtrhuje dokonalé zpracování celého výrobku. V současné době má firma technologicky nejvyspělejší výrobu v ČR.

Pokud vás zaujali obrázky látkové rolety den a noc, tak věřte že jsou vyrobeny v ČR. Firma Bematech vyrábí rolety den a noc pod obchodním názvem Twintex.

Kopie č. - twintex3

DOPORUČUJEME: Rolety na okna Praha a Plzeň , Římské rolety na míru Plzeň

Články a tipy na stínění vašich oken. Můžete si také vybrat osvědčenou klasiku a to závěsy do oken, které můžete zavěsit od stropu až k zemi.

Potřebujete rolety pro hliníkové pergoly? Obraťte se na nás.