Kvalitní stínící technika Climax

Kvalitní stínící technika Climax

v Inspirace, Látkové rolety, Žaluzie,

Žaluzie či rolety jsou dnes nedílnou součástí téměř každé domácnosti. Často nahrazují dříve populární záclony a závěsy. Nejenže jsou odolnější proti prachu a dalším nečistotám, ale také mnohem spolehlivěji stíní. Podívejte se, jaké jsou hlavní přednosti kvalitní stínící techniky, konkrétně produktů značky Climax, která se může pochlubit bohatým sortimentem.

Jaké žaluzie si vybrat?

Při výběru žaluzií či rolet je potřeba si nejprve promyslet, zda si chcete pořídit venkovní či vnitřní stínění. Venkovní stínění poskytne tu nejlepší ochranu před slunečními paprsky a zároveň okna i tepelně izoluje. Vnitřní stínění díky svému umístění uvnitř místnosti je zase zajímavou dekorací a také se dá pořídit poměrně levně – například ve formě klasických hliníkových žaluzií. Ty však mohou nahrazovat i žaluzie v podobě plisé, japonských posuvných stěn, látkových rolet a dalších variacích, které pohodlně sladíte s dalšími aspekty ve svém interiéru.

Vnitřní žaluzie se nejčastěji vyrábějí z hliníku nebo bambusu. Oba typy dosahují dlouhé životnosti. Hliníkové navíc nevyžadují téměř žádnou údržbu, bambusové jsou pružné a tvrdé, k dispozici v atraktivním přírodním provedení.

Galerie

NÁŠ TIP: Žaluzie plisé

Sítě proti hmyzu

Sítě proti hmyzu představují nejspolehlivější ochranu proti hmyzu, pylům a prachu. Nejenže mu zabrání ve vniknutí do vašich prostor, ale také umožní pohodlné větrání okny i dveřmi. Jsou k dispozici v praktickém a moderním provedení. Při jejich koupi je potřeba pečlivě vybírat mezi typy dostupných sítí.

Proč si vybrat rolety Climax

Firma Climax patří mezi přední výrobce stínící techniky v České republice. Její nabídka zahrnuje celou škálu produktů, ve kterých si jistě vyberete i vy. Produkty jsou založené na mnohaleté tradici, která sahá až do roku 1992. U výrobce Climax žaluzie, rolety či sítě proti hmyzu nejen zakoupíte, ale můžete si zde rovnou zajistit také jejich montáž. Stínící technika vám bude dodána v co nejkratším možném termínu.

 

DOPORUČUJEME: Látkové rolety Praha a Plzeňvnitřní dřevěné lamelové žaluzie, látkové vertikální žaluzie

Naše nabídka: římské rolety záclonového typu na míru Plzeň nabízejí velký výběr kvalitních látek. Hledáte kvalitní rolety do oken od českého výrobce?

hnědá žaluzie den a noc

Žaluzie den a noc

Oblíbené žaluzie pro vaše moderní bydlení. Velká nabídka od českého výrobce.

Více informací
zatemňovací závěsy

Zatemňovací závěsy do oken

Kvalitní zatemňovací závěsy do oken od českého výrobce Bematech.

Více informací

Diskutujte s námi

comments powered by Disqus