Kvalitní dřevěné podlahy do vašeho interiéru

Kvalitní dřevěné podlahy do vašeho interiéru

Vybíráte podlahu do kuchyně, ložnice nebo do obývacího pokoje? Sáhněte po plovoucí dřevěné podlaze, která vám přinese mnoho výhod. Podlahy ze dřeva nejen dobře vypadají, ale jsou velmi odolné, snadno se udržují, rychle se pokládají a také se dají pořídit za příznivou cenu. Vytvořit si doma útulné prostředí s pěknou a kvalitní plovoucí podlahou je tak více než jednoduché.

Pořiďte si dřevěnou podlahu za dobrou cenu

Dřevěné podlahy dnes zakoupíte v celé škále variací. Líbí se vám tmavé nebo světlé dřevo? Nebo dáváte přednost středně hnědému odstínu? V nabídce dřevěných podlah je pro vás připraven opravdu bohatý výběr. Navíc v obchodě levnedrevenepodlahy.cz můžete zakoupit kvalitní dřevěné podlahy za bezkonkurenční ceny.

Pocházejí přímo od českého výrobce a vztahuje se na ně záruka až 25 let. Třívrstvé podlahy mají celkovou sílu 15 mm. Mají tedy maximálně omezenou pochůznou hlučnost a jsou vhodné i pro alergiky, které jinak trápí částice prachu ve vzduchu, na nábytku nebo třeba v kobercích.

Galerie

Výhodné vlastnosti dřeva

Dřevo je materiál, do kterého se vyplatí investovat. Přinese vám totiž mnohem větší komfort než PVC krytina či koberec. Dřevo v interiéru je velmi přirozené, jelikož nestudí například jako dlažba a jakékoliv nečistoty se z něj odstraní mnohem snáze než třeba z koberce. Dřevěné podlahy se nejčastěji vyrábějí z dubového dřeva. Jsou tak klasické a elegantní, vypadají báječně v každé místnosti. Dubové dřevěné podlahy dosahují mnoholeté životnosti, jelikož se za dobu svého používání téměř neopotřebí.

Proč se rozhodnout pro plovoucí podlahu

Pořízení kvalitní plovoucí podlahy rozhodně nemusí být nákladné. Jednotlivá dřevěná prkna jsou nanesena bez použití lepidla a nijak se k podkladu nefixují. Mezi podklad a podlahu se běžně využívá izolace proti vlhkosti, která má podobu polyethylenové fólie a pěny. Vyberte si některou z plovoucích dřevěných podlah v nabídce obchodu levnedrevenepodlahy.cz a rozhodně nebudete litovat.

Diskutujte s námi

comments powered by Disqus