Kuchyně na míru přímo od truhláře

Kuchyně na míru přímo od truhláře

v Inspirace, Kuchyně,

Nedaří se vám vybrat si z nabídky kuchyní na našem trhu? Pak neváhejte a obraťte se na truhláře, který vyrobí kuchyň na míru vašim představám a požadavkům. Taková kuchyň můžeme mít standardní i atypické rozměry. Truhláři vyrábějí nejen kuchyňské linky, ale také i další nábytek do jídelen, obývacích pokojů či do dalších místností v domácnosti.

Jak si vybrat novou kuchyň

Pěkná kuchyně je zárukou komfortního používání. Každou kuchyň tvoří několik zón, které by měly být ve vzájemné symbióze. Jedná se o zóny pro skladování zásob, ukládání kuchyňského nádobí, mytí, přípravu, vaření a pečení. Pokud budou zóny ve vaší kuchyni dobře rozložené, bude její používání velmi praktické a vám ušetří mnoho času.

Obzvlášť v malé kuchyni může být těžké si na tyto všechny zóny vyhradit dostatečný prostor. Často je pak nutné přistupovat ke kompromisům, při nichž ustoupíte od některých svých požadavků. Řešením může být kuchyně na míru místo již hotové kuchyně. Zde si totiž individuálně zvolíte velikost kuchyňských skříněk, pracovní desky, rozložení šuplíků a celou kuchyň kompletně přizpůsobíte svým požadavkům.

Galerie

Kuchyně na míru z truhlářství

Na výrobu kuchyní se specializuje truhlářství Miček, u kterého si můžete objednat opravdu krásnou kuchyni z masivu nebo lamina. Kuchyně bude přesně dle vašich přání. Na míru vám vyrobí nejen kuchyňské skříňky, ale také stoly, židle, police, lavice a další kuchyňský nábytek, bez něhož se vaše domácnost neobejde. Rozhodně tak nemusíte řešit problémy s výběrem dalšího kuchyňského nábytku.

Kuchyně na míru zde vyrábějí specializovaní truhláři, a to z vlastního dřeva. Používají též svou sušárnu a pilu. Kuchyně bude vyrobena za atraktivní – přijatelnou cenu a v termínu, na kterém se s truhlářstvím domluvíte. Zajistit si ji můžete kdekoliv v České republice. Inspirujte se, jaké zde už vyrobili kuchyně. Fotogalerie již realizovaných zakázek je dostupná přímo na webových stránkách.

Diskutujte s námi

comments powered by Disqus