Křeslo se speciální funkcí

Křeslo se speciální funkcí

v Masážní křesla,

Masážní křesla zažívají v posledních letech skutečný boom a stále více lidí si je pořizuje domů. Hlavním důvodem, proč si pořídit například toto křeslo je nejenom jeho vzhled, ale hlavně pohodlí a uvolnění, kterého díky němu dosáhnete. Díky kvalitnímu provedení v několika odstínech kůže skvěle padne do jakéhokoliv interiéru. Díky použitému materiálu je také nejenom extrémně pohodlné, ale také snadné na jakoukoliv údržbu.

Pojďme se však zaměřit na ten hlavní důvod, proč je toto masážní křeslo tak oblíbené. Jsou to samozřejmě právě jeho skvělé funkce masáží, které jsou natolik pokročilé, že jsou pohyby téměř totožné s pohyby rukou skutečného maséra. Při každém zapnutí si tak budete připadat jako ve skutečném masérském salonu. Celkem je k dispozici osm masážních programů, které jsou zaměřeny na různé problémy či pocity, kterých chceme dosáhnout.  Například po náročných sportovních výkonech se skvěle hodí masáž, která dokáže výborně uvolnit naše svaly na celém těle.

Masážní křeslo HT 7450
Masážní křeslo HT 7450 Relaxační křeslo Ht 7450 Galerie

Před spaním je možné využít speciální masáž určenou právě pro bezproblémový spánek. Tu je skvělé kombinovat s ranní masáží, která naše tělo připraví na celodenní shon v práci. Pokud trpíte bolestmi zad či bolestmi krku, je toto křeslo ideální i pro vás. Skvěle se vám budou hodit programy pro terapii zad a také pro uvolnění ztuhlých krčních svalů. Právě ty jsou nejčastější příčinou bolesti za krkem. Skvělou funkcí je také masáž vašich nohou, a to včetně chodidel. Díky tomu zažijete skutečně nepopsatelný pocit a úlevu, především pokud jsou vaše nohy bělem celého dne velmi namáhány.

Samozřejmostí je si možnost křeslo nastavit přímo na naši postavu, včetně sedáku z paměťové pěny, který tak bude kdykoliv připraven na to, až se do křesla opět posadíme a budeme si vychutnávat jednu ze skvělých masáží, která našemu tělu výborně uleví stejně tak, jako skutečný masér.

 

DOPORUČUJEME: Masážní křesla proti bolesti zad

Diskutujte s námi

comments powered by Disqus