Jakou vybrat stínící techniku

Jakou vybrat stínící techniku

v Doplňky, Inspirace, Žaluzie,

Zapomeňte na obyčejné záclony, závěsy nebo žaluzie, které nedostatečně brání průniku slunečních paprsků do interiéru. O komfortní bydlení i příjemné pracovní prostředí v kanceláři se postará kvalitní stínící technika DIAMOND DESIGN, která se maximálně přizpůsobí vašim představám. Značka má za sebou již čtyři roky existence a je schopna vám nabídnout špičkovou stínící techniku do každého prostředí.

O značce DIAMOND DESIGN

Tato česká obchodní značka na trh dodává kvalitní stínící techniku, která zahrnuje celou škálu produktů. Jedná se interiérové i exteriérové stínění vysoké kvality. V těchto oblastech nabízí návrhy a realizace na míru i nezbytný servis. Firma spolupracuje s významnými designéry a architekty. Máte zde tak jistotu, že stínící technika splní všechna vaše očekávání. Díky vysoké kvalitě použitých materiálů bude k vaší spokojenosti sloužit po mnoho let.

NÁŠ TIP: Látkové žaluzie plisé pro moderní domácnosti

Galerie

Interiérové i exteriérové stínění

Pokud chcete zastínit svou domácnost nebo své firemní prostory, můžete vybírat ze dvou typů stínící techniky. Jedná se o možnost interiérového a exteriérového zastínění. Do interiéru můžete umístit látkové nebo římské rolety, dřevěné či hliníkové žaluzie nebo třeba panelové posuvné stěny. Jde o funkční a luxusní doplňky zároveň. Před okna jsou vhodné venkovní žaluzie, předokenní rolety nebo sítě proti hmyzu.

Pergoly a markýzy pro venkovní posezení

Chcete si zařídit příjemné posezení na dvorku nebo na zahradě? Pořiďte si pergolu nebo markýzu, se kterou si budete moci užívat letní prosluněné dny naplno. Odborník na zastínění teras diamond design nabízí elegantně řešené pergoly, které vám zajistí pohodlné posezení a ochrání před nepříznivým počasím. Markýzy zase můžete využít v kombinaci s terasou, která pak poslouží jako ideální místo pro posezení při grilování s přáteli i k mnoha dalším příležitostem. Pergoly i markýzy jsou báječným doplňkem ke každému rodinnému domku.

 

DOPORUČUJEME: Rolety den a noc , Římské rolety záclonového typu Plzeň

Inspirativní články na téma stínění vás budou provázet radami, jak vybrat vhodnou stínící techniku. Na trhu se objevila novinka rolety s potiskem nebo můžete využít velké nabídky na látkové rolety na míru od českého výrobce.

zatemňovací závěsy

Závěsy do oken

Kvalitní závěsy do oken pro moderní domácnost a velké komerční prostory.

Více informací
žaluzie den a noc

Žaluzie den a noc

Vekým hitem v poslední době je žaluzie den a noc nejen pro moderní domácnosti.

Více informací

Diskutujte s námi

comments powered by Disqus