Jaká okna a dveře vybrat do svého interiéru?

Jaká okna a dveře vybrat do svého interiéru?

v Inspirace,

Okna a dveře jsou nedílnou součástí každého bytového i rodinného domu. Jejich úkolem je především dokonalá zvuková a tepelná izolace. Okna dále propouštějí světlo a teplo z venku nebo se využívají k větrání. Dvojitá nebo trojitá okna? Plastová, dřevěná nebo hliníková? V současnosti můžete vybírat z mnoha konstrukcí i materiálů. Poradíme vám, jaká okna jsou pro vás ta nejvhodnější.

Plastová okna a dveře DAFE-PLAST

Rádi bychom vám doporučili plastová okna a dveře od výrobce DAFE-PLAST, která vynikají svou vysokou kvalitou a dlouhou životností. Na těsnící vlastnosti těchto oken se můžete spolehnout i po celý svůj život. Navíc se snadno montují a udržují, což jistě ocení všichni domácí kutilové a následně i hospodyňky. Vyrábí se v několika produktových řadách, konkrétně jako Silver Design, Briliant Design, Excellent Design nebo Progress. Okna jsou známá svými univerzálními možnostmi použití. Hodí se do všech novostaveb i do obytných či kancelářských budov, které procházejí rekonstrukcí.

Nezapomeňte si pořídit do vašich oken a dveří kvalitní sítě proti hmyzu, které vás ochrání před dotíravým hmyzem.

Výhody plastových a hliníkových oken

Použití plastových nebo hliníkových oken se spojuje s mnoha výhodami. V první řadě je to dokonalá tepelná izolace a odolnost proti povětrnostním vlivům, která odpovídá aktuálním stavebním normám a předpisům. Dále se jedná o vysoký uživatelský komfort, jelikož jsou tato okna k dispozici s dvojsklem, trojsklem a v různých tvarech. Okna DAFE-PLAST se pojí s maximální bezpečností, jelikož jednotlivé díly kování jsou vsazeny v pevné výztuze.

Rozšiřte své bydlení o zimní zahradu

Perfektní a užitečný doplněk ke každému rodinnému domku představuje zimní zahrada, do které můžete přestěhovat své rostliny a užívat si zde klidu a pohody se svou rodinou i s přáteli. Zimní zahrada udrží vaše rostliny v optimálním prostředí a vám poskytne možnost pro pohodové posezení a relaxování. Konkrétní typ a tvar zimní zahrady si opět můžete vybrat v nabídce DAFE-PLAST. Zahrada je zajímavou alternativou třeba i k venkovní terase.

DOPORUČUJEME: Látkové rolety na okna , Římské rolety Plzeň

Dnes máme velký výběr stínění na okna. My vám doporučujeme moderní rolety den a noc a závěsy do oken, které vám budou dělat radost každý den.

Potřebujete kvalitní rolety pro hliníkové pergoly, a nevíte jakou si vybrat? Poradíme vám.

 

Diskutujte s námi

comments powered by Disqus