Jak si zařídit novou kuchyň v Brně

Jak si zařídit novou kuchyň v Brně

v Inspirace, Kuchyně,

Vybíráte novou kuchyňskou linku a nevíte, u koho si ji nechat zhotovit? V současné době jsou moderní kuchyně s ostrůvky, které lze snadno přetvořit v barový pult. Oblíbené jsou ale i rohové kuchyně, které zase nabízejí dostatek místa pro úschovu nádobí, spotřebičů a také prostornou pracovní desku. Pokud žijete v Brně, podívejte se, kde seženete svou kuchyň co nejvýhodněji.

Kde koupit pěknou kuchyň

Mnoho lidí dává přednost kuchyním z Ikey. Jedná se o univerzální kuchyňské linky, které sice pořídíte za výhodnou cenu, musíte si ale vše doma už sami sestavit, nebo si připlatit za případný dovoz a za montáž nábytku. Kuchyně jsou často sice levné, ale také málo kvalitní. Raději nepočítejte, že vám taková kuchyňská linka vydrží sloužit desítky let.

Nešetřete proto na investici do své kuchyně. Brno je velkým městem a vy se rozhodně nemusíte omezovat na jednoho výrobce. Spíše než v Ikee se svými konkrétními přáními pochodíte v kuchyňském studiu.

Galerie

Nová kuchyně z kuchyňského studia

Další možností je tedy pořízení nové kuchyně v některém z prověřených kuchyňských studií, jako Hanák, Sykora nebo Gabon. Můžete zde vybírat z různých typů. Rekonstrukce kuchyně je ale v tomto případě často velmi finančně náročnou záležitostí, jelikož se nejedná o levné výrobce a dodavatele. Pokud přemýšlíte, jak na ní ušetřit, vyplatí se vám nechat si zpracovat více nabídek a z nich si poté vybrat.

Služby v oblasti nových kuchyní či jejich rekonstrukcí přináší kuchyňské studio Gabon, které můžete navštívit v Brně Bohunicích. Nabízí moderní, rustikální, podkrovní i sektorové kuchyně, do kterých se určitě zamilujete. Kompletní přehled kuchyní pak naleznete na webových stránkách www.gabon.cz. Nabízejí pěkné a cenově dostupné kuchyně v moderním i klasickém duchu. Vybírat můžete z mnoha různých designů, které najdete ve fotogalerii.

Diskutujte s námi

comments powered by Disqus