Jak na výběr nové kuchyně

Jak na výběr nové kuchyně

v Inspirace, Kuchyně,

Vybíráte novou kuchyň a stále si nejste jisti, jaký design zvolit? Líbí se vám rustikální nebo preferujete moderní kuchyně? Hledáte jednu dlouhou prostornou linku nebo byste raději samostatný kuchyňský ostrůvek, na který budete moci pohodlně odložit vše potřebné a který třeba poslouží i jako barový pult? Dáme vám tip, kde se můžete inspirovat.

Kuchyně podle vašich představ

Nová kuchyně rozhodně nepředstavuje malou investici. Kuchyň většinou pořizujete jen jednou, maximálně dvakrát, za život. Měla by tedy splňovat všechny vaše požadavky. Být prostorná, nabízet efektivní propojení všech zón a také se stát centrem vaší domácnosti. Právě v kuchyni budete asi trávit nejvíce svého času. Díky kuchyňskému ostrůvku většinou přímo navazuje na jídelnu a na obývací pokoj.

Galerie

Inspirujte se aktuálními trendy

Na webu InHaus.cz najdete spoustu zajímavé inspirace, nejen co se kuchyní týká. Jsou pro vás připraveny také fotografie koupelen, ložnic, jídelen, obývacích pokojů i dalších částí domácnosti. Vše je pečlivě setříděné podle stylů a vy si tak snadno vyhledáte takové kuchyně, které splní vaše očekávání a ve kterých si dokážete představit, že budete péct a vařit.

Tyto webové stránky jsou určeny pro lidi, kteří se chystají pořizovat novou kuchyň, nebo provádějí její rekonstrukci. Jestliže máte už předběžnou představu o tom, jak by měla vaše kuchyně vypadat, určitě ji zde dotáhnete do finální podoby. Co se týká barvy vaší kuchyně, výšky skříněk, osvětlení, otázky barového pultu a obecně designu kuchyně, jistě to zde hravě dořešíte. Například pokud řešíte, zda mít kuchyňský ostrůvek, dvě linky naproti sobě nebo jednu velkou rohovou kuchyň, jistě si zde poradíte.

Zadejte svou kuchyň ve studiu

Fotografie ke kuchyním pocházejí přímo od kuchyňských studií nebo od bytových designerů, na něž na stránkách InHaus.cz najdete rovnou i kontakt. Pokud se vám tedy nějaká z kuchyní líbí, můžete kuchyňské studio přímo kontaktovat a nechat si v něm vyhotovit nabídku na míru svým představám.

Diskutujte s námi

comments powered by Disqus