Závěsy do oken

Líbí se vám dnešní moderní závěsy do oken? Nebo jste již zvolili jiný stínící prvek? Máme pro vás zajímavé články na téma průsvitné i zatemňovací závěsy do oken. I když závěsy jsou v našich domácností dost dlouhou dobu, neustále jsou vyhledávaným sortimentem do všech domácností. Moderní závěsy se dnes věší až ke stropu a jsou kousek nad naší podlahou. Barevné provedení závěsů je dnes opravdu dost bohaté a každý si určitě vybere.

 

Inspirace fotogalerie Japonských stěn

Jelikož se nám neustále blíží větší a větší venkovní teploty, připravili jsme pro vás malou fotogalerii krásného a moderního stínění na vaše okna. Posuvné Japonské stěny jsou neustále velmi žádané a my vám přinášíme skutečně nádherné posuvné stěny pro vaší inspiraci.    

Moderní závěsy nebo záclony

Dekoratvní závěsy zcela změní váš interiér. Nechte se inspirovat krásnou fotogalerií.

Luxusní záclony do každého interiéru

Přemýšlíte, jak osvěžit svůj interiér? Textilní doplňky, jako třeba ubrusy, přehozy, závěsy či záclony dokážou i se všedním vzhledem divy. Nemusíte hned kupovat nový nábytek, stačí se jen zaměřit na detaily, které byste mohli ve svém interiéru změnit, a rázem si vykouzlíte nové bydlení. Luxusní záclony v celé škále provedení můžete zakoupit jako hotové, nebo ...

Masážní křesla v akci

Velká nabídka masážních křesel v akci pro domácí a komerční účely s kompletním servisem.

Více informací
látkové rolety

Zatemňující látkové rolety na okna

Kvalitní látkové rolety na okna od předního českého výrobce se zaměřením a montáží. Zaměření rolet a konzultace ZDARMA.

Více informací