Žaluzie

Řešíte nákup žaluzií do plastových oken? Můžete si přečíst naše články, které vás budou inspirovat jaké žaluzie si pořídit do vašeho okna. Posledním hitem interiérového stínění jsou žaluzie den a noc, které jsou sice cenově dražší, ale rozzáří dokonale váš interiér. Jedná se o velice žádané žaluzie do oken interiéru. U nás najdete články o venkovních i vnitřních žaluzií.

Plisé žaluzie vás okouzlí na první pohled

Sháníte spolehlivé stínění pro svůj domov či zimní zahradu? Pak tu jsou plisé žaluzie! Seznamte se s jejich vlastnostmi a nechte se jimi okouzlit. Už jste slyšeli o novém AKU programu? Pokud ne, rozhodně si přečtěte tento článek.

Inspirace fotogalerie Japonských stěn

Jelikož se nám neustále blíží větší a větší venkovní teploty, připravili jsme pro vás malou fotogalerii krásného a moderního stínění na vaše okna. Posuvné Japonské stěny jsou neustále velmi žádané a my vám přinášíme skutečně nádherné posuvné stěny pro vaší inspiraci.    

Jaké dekorativní stínění do interiéru žaluzie nebo rolety?

Každé moderní bydlení požaduje vhodné interiérové stínění, které zajistí optimální teplotu vašeho interiéru.

Masážní křesla v akci

Velká nabídka masážních křesel v akci pro domácí a komerční účely s kompletním servisem.

Více informací
látkové rolety

Zatemňující látkové rolety na okna

Kvalitní látkové rolety na okna od předního českého výrobce se zaměřením a montáží. Zaměření rolet a konzultace ZDARMA.

Více informací

Žaluzie den a noc pro vaší radost

Dopřejte vašemu interiéru luxusní provedení moderních žaluzií, ze kterých budete mít radost spousty let.

Kvalitní stínící technika Climax

Žaluzie či rolety jsou dnes nedílnou součástí téměř každé domácnosti. Často nahrazují dříve populární záclony a závěsy. Nejenže jsou odolnější proti prachu a dalším nečistotám, ale také mnohem spolehlivěji stíní. Podívejte se, jaké jsou hlavní přednosti kvalitní stínící techniky, konkrétně produktů značky Climax, která se může pochlubit bohatým sortimentem. Jaké žaluzie si vybrat? Při výběru ...

Dodejte domu styl a eleganci. Pomůžou vám nejoblíbenější žaluzie roku

Design je v posledních letech stále důležitější a platí to i pro žaluzie. Také u nich jsou různé trendy, a kdo chce jít s dobou, musí je sledovat. Pokud chcete mít v domě chládek a zároveň mu novými venkovními žaluziemi dodat švih a eleganci, máme pro vás pár tipů, co zrovna frčí. Elegantní a moderní. ...

Celý článek v Inspirace, Žaluzie,