Inspirace výsuvných markýz od firmy  Brustor

Inspirace výsuvných markýz od firmy Brustor

v Pergoly a přístřešky,

Kdy je ten správný čas na výběr kvalitní markýzy na vaší terasu? Právě nyní. Největší zájem samozřejmě stoupá s prvním oteplením po nepříjemné zimě. V tu chvíli začíná pro firmu Brustor téměř vyčerpání výrobní kapacity. Doporučujeme řešit zastřešení terasy výsuvnou markýzou již v podzimních měsících. Měli bychom si uvědomit, že každá výsuvná markýza Brustor je vyráběna pro každého zákazníka na míru, a její výroba nějakou dobu trvá.

DOPORUČUJEME: markýza na pergoly

Belgická firma Brustor je v české republice považována za velmi kvalitního výrobce. Jejich výrobky pro venkovní stínění jako jsou výsuvné markýzy nebo hliníkové pergoly s posuvnou nebo naklápěcí střechou se úspěšně řadí mezi top výrobky na trhu pro celou Evropu. Prodloužená záruka na 5 let svědčí o tom, že výrobky budou velmi kvalitní a bez problému nám budou sloužit spoustu let.

Výsuvná markýza Brustor šedá

Žluté výsuvné markýzy na zdi domu

Široká markýza s výsuvem světlá

 

Firma Brustor nabízí nepřeberné množství výsuvných markýz, které můžete ovládat manuálně nebo pro větší komfort motoricky na dálkové ovládání. Pokud patříte mezi náročné zákazníky, pak má pro vás výrobce připravené automatické nastavení výsuvu a stažení dle aktuálního počasí. O to vše se postará senzor větru. Venkovní výsuvné markýzy lze namontovat přímo na zeď domu, pod i nad váš balkon. Všechny výsuvné markýzy Brustor jsou opatřeny ochranou kazetou, která chrání kvalitní látku před nepříznivém počasí.

NÁŠ TIP: VENKOVNÍ SREENOVÉ ROLETY PRO BOČNÍ STÍNĚNÍ PERGOLY

 

Venkovní kazetová markýza brustor25

twinstor - markýza na zahradu

Venkovní výsuvná markýza brustor_25_prestige

Velmi zajímavé řešení nabízí Brustor i pro zimní zahrady. Zastřešení zimní zahrady markýzou může být pro vás dobrý tip, jak ve vaší zimní zahradě eliminujete přehřátí celého prostoru.

Stínění pro zimní zahradu Brustor 126

Prodejem a montáží kvalitního stínění pro vaše terasy pro Prahu a Plzeňský kraj zajišťuje firma mk-rolety.cz. Cenovou nabídku na výsuvné markýzy vám po předchozí domluvě firma zpracuje nezávazně a zdarma. Doporučujeme vám přečíst si zajímavé články o stínění, kde najdete další inspiraci.

 

Potřebujete spíše interiérové stínění? Máme pro vás kvalitní látkové rolety Plzeň a Praha, oblíbené římské rolety Plzeň.

Potřebujete zcela jiné stínění? Máte atypická okna? Zvolte vertikální žaluzie Plzeň, které vám budou sloužit po mnoho let.