Hledáte luxusní bydlení v Praze?

Hledáte luxusní bydlení v Praze?

v Inspirace,

Můžete si dovolit luxusní bydlení a hledáte pro něj vhodnou lokalitu? Nikde se vám nebude bydlet lépe než v hlavním městě, které nabízí tolik možností. Veškeré služby zde máte na dosah ruky. Můžete tady pohodlně pracovat, studovat, nakupovat, podnikat výlety do přírody, chodit na kulturní akce i se věnovat mnoha dalším aktivitám, které vás jen napadnou. Poradíme vám, jak najít luxusní bydlení, které naplní vaše představy a očekávání.

Rezidence Klánovice – luxusní byty i za 10 milionů korun

Bydlení, o kterém se může mnoha lidem pouze zdát, nabízí Rezidence Klánovice na Praze 9. Byty zde mají rozlohu od 93 až do 131 m2. Poskytnou tedy dostatek prostoru i těm nejnáročnějším z vás. Dispozičně jsou řešeny jako 3+kk, 4+kk nebo 5+kk.

Rezidence Klánovice zajišťuje opravdu vysoké standardy. Byty jsou již kompletně vybavené a vy se tak okamžitě můžete nastěhovat. Součástí větších bytů jsou například sklepní kóje, garážová stání, balkony či terasy nebo venkovní zahrady, které můžete využít ke své relaxaci. V samotných bytech se nachází opravdu luxusní vybavení ve formě vinylových podlah a keramických obkladů. Bytový dům je vybaven i výtahem.

Jaké další luxusní rezidence na prodej se dnes nabízejí? Na online realitních portálech najdete kromě Rezidence Klánovice například také Vinohradskou, Podbabu, Korunní, Anděl, Hloubětín nebo La Corte. Tyto rezidence jsou situovány buď přímo v centru hlavního města nebo i na jeho okraji, ale musí být dobře napojeny na hromadnou dopravu. Veškerá občanská vybavenost by měla být po ruce. Bytové domy se staví podle aktuálních trendů, to znamená, že jsou proložené zelení a klidnými uličkami, které nabízí prostor na procházky i pro venkovní hry vašich dětí. Bydlení zde nadchne každého bez rozdílu věku.

Galerie

Byty, které zaujmou na první pohled

Objevte luxusní byty v Praze, které vás opravdu zaujmou svou osobitostí. Vybírat můžete online, a pak se na byt jen zajít podívat a přesvědčit se, že odpovídá vašim nárokům. Za luxusní bydlení v Praze vydáte i několik milionů. Měli byste tedy vždy vybírat obezřetně. Volte raději prostornější byt, který celé vaší rodině poskytne klidné zázemí i do budoucna. Luxusní bydlení je situováno nejen v novostavbách, ale také ve starší zástavbě se zajímavými architektonickými prvky, která však prošla rozsáhlou rekonstrukcí.

Diskutujte s námi

comments powered by Disqus