Dřevohliníková okna k rodinnému domu

Dřevohliníková okna k rodinnému domu

v Inspirace,

Pokud plánujete stavbu rodinného domu, doporučujeme pečlivě zvážit výběr typu oken, do kterých budete investovat své peníze. Můžete volit nejen z klasických dřevěných a plastových oken. K oblíbeným oknům patří dnes také okna dřevohliníková nebo plastohliníková. Tato okna přinášejí mnoho výhod, a to nejen po designové stránce.

Výhody dřevohliníkových oken

Z nabídky produktů, která je v současnosti na trhu, vám můžeme doporučit dřevohliníková okna ACTUAL, který jsou typická svým výrazným kubisticko-hranatým designem. Jejich vzhled opticky nic nenarušuje a vy tak můžete vidět jen hladké linie. Na dřevohliníkových oknech vás upoutá nejen samotné moderní provedení, ale také jejich vynikající tepelně izolační vlastnosti.

Jestliže chcete v zimě ušetřit za vytápění, měla by pro vás být okna ACTUAL jasnou volbou. Zakoupit je můžete v několika provedeních, od méně propracovaných konstrukcí až po ty vyladěné do posledních detailů.

Každé okno si zaslouží kvalitní stínění. Využijte skvělé nabídky na látkové rolety na okna a užijte si komfortu.

Proč plastohliníková okna

Plastohliníková okna se rovněž těší velké oblibě, jelikož mají moderní vzhled a snadno se udržují. I zde můžete vybírat z celé škály atraktivních provedení. Stejně jako dřevohliníková okna dokonale izolují. Na rozdíl od nich ale vynikají snadnější údržbou. Není zde tak velké riziko, že by se vám při stavbě poškodila. Dřevěná okna se vlivem nadměrné vlhkosti roztahují a tato vlhkost může jejich povrchovou úpravu nepříjemně znehodnotit.

Oblíbené bezrámové zasklení

Pokud na vás okenní rám působí rušivě a vy chcete do interiéru přivést dostatek světla, můžete zvolit bezrámové zasklení neboli celoskleněný design oken. Tato okna se snadno udržují a nabízejí neomezené možnosti pro své použití. Stejně jako další okna ACTUAL jsou vyrobena z prvotřídních materiálů a s pomocí těch nejmodernějších technologií. Materiál použitý pro jejich výrobu je zcela unikátní a tvar oken je opravdu nadčasový.

 

DOPORUČUJEME: Rolety na okna pro vnitřní stínění , Římské rolety Plzeň

Pro vaše okna doporučujeme luxusní stínění. Zvolte kvalitní závěsy do oken od českého výrobce.

Pořiďte si sítě proti hmyzu a zabraňte tak obtížnému hmyzu nalétání do domu.

 

Diskutujte s námi

comments powered by Disqus