Dřevěné postele do ložnice i do dětského pokoje

Dřevěné postele do ložnice i do dětského pokoje

Výběr postele není jednoduchý. Jelikož v ní ale strávíme značnou část svého života, určitě bychom ho neměli podceňovat. Nic nezkazíte investicí do dřevěné postele, která je nejen velmi pohodlná, ale také se může pochlubit dlouhou životností. Dřevo je navíc materiál, který perfektně sladíte s jakýmikoliv prvky v interiéru.

České postele z masivu

Dřevěné postele z kvalitního a pevného masivu můžete zakoupit u české rodinné firmy Postelia, která je předním českým výrobcem ložnicového nábytku a která se kromě dřevěných postelí specializuje také na zdravotní matrace. Na výrobu postelí používá české dřevo a na matrace kvalitní německou pěnu od výrobců Carpenter nebo Eurofoam. Při výběru dřeva jsou kladeny vysoké nároky na čistotu materiálu a dostatečnou šířku masivu, která činí až 8 cm. Na kování firmy Hettich se poskytuje doživotní záruka kvality. S touto postelí tak rozhodně nesáhnete vedle.

Zakoupit ji můžete v internetovém obchodě Spíme.cz nebo v některé z kamenných prodejen – například v Brně nebo přímo v Praze seženete postele podle svých představ.

Vybírejte na internetu nebo v některé z kamenných prodejen

V obchodě můžete kompletně vybavit svou ložnici, dětský pokoj nebo i pokoj pro hosty. Kromě samotné postele z masivu a zdravotní matrace zde zakoupíte také lamelový rošt, potah na matraci, noční stolky či úložné prostory pod postel, které vám přijdou vhod například na úschovu ložního či nočního prádla.

Rozhodně nejoblíbenější jsou manželské dřevěné postele, které pořídíte v několika rozměrech. Komfortnější jsou samozřejmě prostornější postele. Záleží však, kolik místa máte k dispozici. Dřevěné postele od Postelia se perfektně hodí do velkých i menších prostor.

Prodejny obchodu, ve kterých si zboží můžete přímo prohlédnout a zakoupit, mají rozlohu ve stovkách metrů čtverečních. Navštivte například prodejnu v Táboře nebo v Plzni, kde najdete postel, která vám bude na 100 % vyhovovat.

Diskutujte s námi

comments powered by Disqus