Dotykové vypínače zpříjemní váš interiér

Dotykové vypínače zpříjemní váš interiér

I taková drobnost, jakou je vypínač, vám může zajistit útulnější a pohodlnější bydlení. Znáte už dotykové vypínače, kterými můžete ovládat veškeré osvětlení ve svém bytě? Pokud ne, určitě si přečtěte tento článek, ve kterém se dozvíte spoustu užitečných informací. Vypínače pořídíte v celé škále atraktivních provedení. Jsou báječným doplňkem do ložnice, obývacího i dětského pokoje nebo třeba na chodbu. Našly si zalíbení jak u mladých lidí, kteří si potrpí na moderní vybavení, tak u seniorů, kterým mohou výrazně zjednodušit jejich život.

Kvalitní dotykové vypínače s řadou funkcí

Moderní dotykové vypínače můžete zakoupit pod značkou Livolo. Jedná se o oblíbené, elegantní a také designově vydařené vypínače, které zakoupíte v internetovém obchodě na adrese www.touchswitch.cz. Výrobce je jediný na českém trhu, který vám může nabídnout produkty špičkové kvality za příznivou cenu. Jeho vypínače mají luxusní design, který ocení každý milovník elegantních interiérových doplňků.

Vypínače Livolo jsou na trhu velkou novinkou. Historie vypínačů jako takových sahá až 130 let zpět a ty, které běžně můžete vidět v českých domácnostech se využívají již od 80. let 20. století. Co myslíte, není tedy nejvyšší čas na změnu? Světu aktuálně vládnou dotykové telefony a tablety, proč si tedy nepořídit i dotykový vypínač s kapacitní technologií, jehož ovládání charakterizuje maximální komfort.

Galerie

Dotykové vypínače Livolo podle nejnovějších trendů

Dotykové vypínače představují báječného pomocníka do každé domácnosti. Usínáte ve své posteli a potřebujete zhasnout světla? Lenošíte pohodlně na sedačce, sledujete oblíbený seriál, světlo však působí rušivě a vy ho chcete ztlumit? Díky dotykovému vypínači se nemusíte zvedat ze svého místa. Vše vyřešíte jedním dotykem z pohovky.

Vypínače mají podobu panelu a dají se spárovat s celým světelným okruhem. Ten vám následně umožní ovládat veškeré osvětlení z jednoho libovolného místa. Ačkoliv jsou vypínače na dotek velmi příjemné, dají se vesměs ovládat i na dálku. K tomu se využívá speciální dálkový ovladač. Zda si vyberete vypínač s ním nebo bez něj, je jen na vás.

Neotřelé barvy a broušené sklo

Vrchní kryt vypínačů se vyrábí z kvalitního tvrzeného broušeného skla a pro váš dotyk je tak extrémně citlivý. Vybírejte z barevného provedení, které vám Livolo přináší. . Snadno tak najdete vypínač, který bude ladit s dalším zařízením ve vašem interiéru. Jeho životnost běžně dosahuje alespoň 100 000 cyklů. Vydrží tak bez problémů fungovat i několik desítek let.

Některé dotykové vypínače Livolo mají ve výbavě integrovaný elektronický stmívač, který pomůže s navozením té správné atmosféry v interiéru. Budete si moci dopřát nerušenou večeři při svíčkách, shlédnout film se svou drahou polovičkou nebo uspořádat party. Osvětlení si vždy maximálně přizpůsobíte svým přáním a představám. Dotykové vypínače Livolo v sobě spojují maximální funkčnost, pohodlí a eleganci. Můžete vybírat z modelů, které jistě splní vaše očekávání.

Víte že dotykové ovladače jsou vhodné i pro motorické ovládání na látkové rolety, rolety den a noc i římské rolety? Dopřejte si luxus na stínění vašich oken dotykovým ovladačem.

 

 

Diskutujte s námi

comments powered by Disqus