Dodejte domu styl a eleganci. Pomůžou vám nejoblíbenější žaluzie roku

Dodejte domu styl a eleganci. Pomůžou vám nejoblíbenější žaluzie roku

v Inspirace, Žaluzie,

Design je v posledních letech stále důležitější a platí to i pro žaluzie. Také u nich jsou různé trendy, a kdo chce jít s dobou, musí je sledovat. Pokud chcete mít v domě chládek a zároveň mu novými venkovními žaluziemi dodat švih a eleganci, máme pro vás pár tipů, co zrovna frčí.

Elegantní a moderní. A také nejprodávanější za poslední rok. Přesně takové jsou venkovní žaluzie Prominent Z-90. Tyto nejoblíbenější venkovní žaluzie společnosti K-system se nejlépe hodí k domům, u kterých hrají prim hrany. Svým designem totiž výborně dolaďují jejich modernost a eleganci.

Samozřejmostí je i precizní zastínění, které potvrzují i výsledky laboratorních měření, které nedávno udělala Slovenská technická univerzita v Bratislavě.

ksystem_01

Prominent S-90: ideální řešení pro oblouková okna

Tip máme i pro majitele domů, kteří dávají před křivkami přednost oblým tvarům. V takovém případě si vyberte třeba venkovní žaluzie Prominent S-90, které jsou druhé nejoblíbenější. Jejich oblé lamely tyto tvary ideálně doplňují. A dobře ladí i s domy, které mají garážovou bránu nebo třeba venkovní rolety.

NÁŠ TIP: Látkové žaluzie Plisé

Navíc se u nich můžete spolehnout, že vám vydrží dlouhé roky. Díky hluboké profilaci totiž venkovní žaluzie Prominent S-90 patří k nejpevnějším na trhu.

ksystem_02

Barevné trendy vedou šedá, bronzová a stříbrná

Pokud chcete, aby váš dům vypadal co nejlépe, nezapomeňte ani na barvu žaluzií. I u nich totiž najdete různé trendy. Jestli chcete, aby vaše žaluzie byly opravdu IN, sáhněte třeba po barvě RAL 7016. Tato antracitová šedá je v poslední době nejoblíbenější barvou žaluzií. I díky tomu, že se výborně hodí ke všem moderním stavbám.

Pokud máte v domě dřevěná eurookna, zkuste třeba bronzovou C-33. Tato barva je u těchto oken v současnosti nejpopulárnější a krásně ladí například s kličkami nebo okapy z bronzu.

Prakticky ke všem oknům můžete dát stříbrnou RAL 9006. Už několik let patří k nejoblíbenějším barvám pro venkovní žaluzie. Nejen, že s okny výborně ladí, ale navíc na ní není moc vidět prach ani špína.

Základ: sladit všechny barvy

Při výběru barvy ale vždy platí jedno zásadní pravidlo. Venkovní žaluzie musí s domem ladit. Jejich barva by se rozhodně neměla bít s barvou dveří, parapetů, nebo třeba okenních rámů. Jinak může i ta nejmodernější barva víc pokazit než vylepšit.

 

DOPORUČUJEME: Vnitřní dřevěné lamelové žaluzie , látkové vertikální žaluzie

Zajímavou inspiraci na kvalitní stínění najdete v inspirativních článcích. Další vhodnou inspirací mohou být látkové rolety na míru nebo rolety s potiskem.

Hledáte kvalitní stínění na vaše okna? Přejete si žaluzie nebo rolety? Římské rolety Plzeň mají bohatý sortiment stínění do interiéru. Neváhejte tuto firmu kontaktovat.

žaluzie den a noc v kuchyni

Žaluzie den a noc

Modernizujete vaše bydlení? Už jste si pořídili oblíbenou žaluzii den a noc?

Více informací

Zatemňující závěsy na okna

Chcete si pořídit kvalitní zatemňující závěs? Máme pro vás typ.

Více informací
, které vám zajistí maximální pohodlí a soukromí.

Diskutujte s námi

comments powered by Disqus