Design interiéru

Pokud hodláme v dnešní době bydlet podle nejmodernějších trendů je nutné sledovat jak se vyvíjí design interiérů. Moderní bydlení dnes nabízí velkou škálu možností a výběr designu interiéru je opravdu velký. Každý z nás je takový malý designér bydlení. Kdo si nato netroufá nebo z časového důvodu nemá čas, ten určitě využije specialistů na interiérový design. Na internetu určitě každý najdeme mnoho inspirací moderního designu interiéru. Nechme se inspirovat a zařiďme si bydlení pro naše pohodné žití. I zde platí krásná věta – Můj dům můj hrad.

Zabýváte se designem interiérů nebo jste doma vyřešili opravdu moderní design interiéru? Napište nám a podělte se s vaší zkušeností s celou veřejností.

Architekt Ladislav Kalivoda: Dvě nástavby a jeden dům …

Mezi architektskými úkoly jsou velké prestižní, těch je málo, a pak malé, všední, kterých je hodně. O prvních se píše a mluví, o druhých se mlčí. Škoda, protože taková situace dává mnoha lidem pocit, že architekti jsou jen na velké stavby. Je až k neuvěření, jak se tato pověra ve většině společnosti drží, stejně jako ta, že architektura je drahá.

Inspirace fotogalerie Japonských stěn

Jelikož se nám neustále blíží větší a větší venkovní teploty, připravili jsme pro vás malou fotogalerii krásného a moderního stínění na vaše okna. Posuvné Japonské stěny jsou neustále velmi žádané a my vám přinášíme skutečně nádherné posuvné stěny pro vaší inspiraci.    

Vybíráte pohovku? Toto jsou rady, kterých se držet

Není to ani obývací stěna, ani to není televize, nebo konferenční stolek. Nedílnou součástí každého obývacího pokoje by měla být rozhodně pohovka. Vybíráte tu pravou? Podívejte se, jak na to. Tvar pohovky Ten je třeba vzít v potaz jako první. Je třeba mít jasno o tom, kam ji umístíte, stejně jako je třeba mít jasno ...

Masážní křesla v akci

Velká nabídka masážních křesel v akci pro domácí a komerční účely s kompletním servisem.

Více informací
látkové rolety

Zatemňující látkové rolety na okna

Kvalitní látkové rolety na okna od předního českého výrobce se zaměřením a montáží. Zaměření rolet a konzultace ZDARMA.

Více informací

Jaké dekorativní stínění do interiéru žaluzie nebo rolety?

Každé moderní bydlení požaduje vhodné interiérové stínění, které zajistí optimální teplotu vašeho interiéru.

Žaluzie den a noc pro vaší radost

Dopřejte vašemu interiéru luxusní provedení moderních žaluzií, ze kterých budete mít radost spousty let.

Moderní závěsy nebo záclony

Dekoratvní závěsy zcela změní váš interiér. Nechte se inspirovat krásnou fotogalerií.