Design interiéru

Pokud hodláme v dnešní době bydlet podle nejmodernějších trendů je nutné sledovat jak se vyvíjí design interiérů. Moderní bydlení dnes nabízí velkou škálu možností a výběr designu interiéru je opravdu velký. Každý z nás je takový malý designér bydlení. Kdo si nato netroufá nebo z časového důvodu nemá čas, ten určitě využije specialistů na interiérový design. Na internetu určitě každý najdeme mnoho inspirací moderního designu interiéru. Nechme se inspirovat a zařiďme si bydlení pro naše pohodné žití. I zde platí krásná věta – Můj dům můj hrad.

Zabýváte se designem interiérů nebo jste doma vyřešili opravdu moderní design interiéru? Napište nám a podělte se s vaší zkušeností s celou veřejností.

Jaké dekorativní stínění do interiéru žaluzie nebo rolety?

Každé moderní bydlení požaduje vhodné interiérové stínění, které zajistí optimální teplotu vašeho interiéru.

Žaluzie den a noc pro vaší radost

Dopřejte vašemu interiéru luxusní provedení moderních žaluzií, ze kterých budete mít radost spousty let.

Moderní závěsy nebo záclony

Dekoratvní závěsy zcela změní váš interiér. Nechte se inspirovat krásnou fotogalerií.

Masážní křesla v akci

Velká nabídka masážních křesel v akci pro domácí a komerční účely s kompletním servisem.

Více informací
látkové rolety

Zatemňující látkové rolety na okna

Kvalitní látkové rolety na okna od předního českého výrobce se zaměřením a montáží. Zaměření rolet a konzultace ZDARMA.

Více informací

Jak jsme vybírali interiérovou stínící techniku pro novostavbu RD

Když jsme začínali stavět náš rodinný domek, tak jsme interiérové stínění vůbec neřešili. To, že nechceme venkovní rolety v tom jsme měli jasno hned. Při stavbě ovšem nemáte náladu ani myšlenky na budoucí stínění. My jsme museli zedníky z naší stavby vyhodit a dům si postavit sami. Ale to by bylo povídání na dlouho. Když ...

Látkové rolety den a noc jsou moderní a elegantní

Látkové rolety den a noc jsou stále více a více v oblibě každé domácnosti. Jedná se o velice dekorativní stínící techniku.

Teplo komfortně a efektivně

Topné období má svá pravidla, kterými se dosahuje kvalitní větrání a topení. O tom, jak větrat efektivně, už víme. Během topné sezóny větráme krátce a intenzivně, jen několik minut, aby se vyměnil vzduch v místnosti, ale nezbavíme se velké části tepla. Takto docílíme kvalitnější vzduch a zároveň se nemine mnoho energie na vytápění. Radiátory nastavujeme ...