Čistá fasáda je vizitkou domu

Čistá fasáda je vizitkou domu

v Inspirace,

Jak je to dávno, kdy vaše fasáda skvěla zbrusu novým nátěrem? Nic nevydrží věčně a o čistém nátěru to platí dvojnásob. S postupným ulpíváním špíny na fasádě trpí estetika celého domu. Jenomže jak se s organickými a atmosférickými nečistotami vypořádat? Fasádu je možné vyčistit, ale svépomocí pravděpodobně nikdy nedosáhnete stoprocentního výsledku. Nezbude vám, než kontaktovat odborníky, kteří provádí mytí fasád. Vrátí vašemu domu původní lesk a vy se opět budete kochat pohledem na krásné bydlení.

Vysokotlaké a parní čištění fasády většinou nezabírá

Napadlo vás, že fasádu vyčistíte vapkou či parním čističem? Vysokotlaké a parní čištění je efektivní jen v případě nízkého stupně znečištění. Jakmile nečistoty prostoupí hlouběji do struktury nátěru, odstraníte je pouze speciálními přípravky. Nehledě na to, že se při mytí ve větší výšce neobejdete bez plošiny.

Jak často čistit fasádu?

Fasádu je vhodné čistit s odstupem cca 5 až 8 let. Častější čištění vyžadují objekty se zateplenou fasádou, kde by nečistoty mohly snížit životnost zateplovacího systému. Pravidelné mytí tak ve finále přinese nemalou úsporu.

S čištěním i nátěry vám pomůže AXIOM REAL

Komplexní služby v oblasti mytí fasád zajišťuje renomovaná společnost AXIOM REAL. Pracovníci mají s čištěním dlouholeté zkušenosti a disponují špičkovými čistícími přípravky a moderní technikou. Postarají se o to, aby fasáda vypadala jako nová a v případě zájmu aplikují nátěr proti plísni.

Společnost AXIOM REAL jsme nezmínili náhodou. Odborníci na mytí fasád garantují stoprocentní výsledek. Technik provede na vaší fasádě zkušební čištění zdarma a budete-li si výsledkem spokojeni, domluvíte se na dalším postupu a přesné cenové kalkulaci. AXIOM REAL zároveň provádí také nátěry fasády vysoce kvalitními barvami, které jsou odolné vůči vnějším vlivům a působení slunečního záření. Chcete se dozvědět další informace? Najdete je na www.cisteni-fasad-ars.cz.

Diskutujte s námi

comments powered by Disqus