Plot, jaký jste si vždy představovali

Plot, jaký jste si vždy představovali

v Inspirace,

Betonový plot můžete vhodně využít například jako okrasné oplocení vaší zahrady, protihlukovou bariéru od rušného okolí či sousedů, díky výšce plotu až 2,5 metru jako sousedské dělící stěny nebo dokonce jako krytý prostor pro vaše auto. Betonové ploty v sobě neskrývají žádnou nevýhodu. Naopak jsou velmi spolehlivou a kvalitní volbou. Skládají se z betonových sloupků a panelů. Sloupky jsou vybaveny drážkou, do které panely krásně zapadnou a perfektně drží. Ani montáž plotu není příliš časově náročná, odborná firma to zvládne raz dva.

Bude vypadat, jak budete chtít

Vzory betonových plotů jsou různé. Velmi oblíbený plot se vzorem štípaný kámen, který může mít rovné zakončení, zaoblené či desku s ozdobnou mřížkou. Vybírat můžete mezi dalšími motivy jako je skládaný kámen, ostrá cihla nebo cihla baculatá. Betonové ploty jsou cenově dostupné, nepotřebují žádnou speciální údržbu a i přesto jsou odolné vůči různým klimatickým podmínkám, jako je mráz, ale i zářící slunce. Montáž plotu je snadná a rychlá a v rukou odborníků bude odsýpat jedna radost. Pokud si přesto nejste jisti, přizvěte na pomoc kamaráda, který vám pomůže s těžkými komponenty, nebo se obraťte na firmu, u které si betonový plot kupujete.

Betonové ploty

Aby plot dokonale ladil s vaším bydlením, můžete obvykle vybírat z několika barevných odstínů, a to pískovce, šedé, terakoty nebo antracitu. Jednotlivé komponenty, motivy i odstíny můžete libovolně kombinovat. Kombinací je velké množství, stačí být jen trošku kreativní nebo se poradit s odborníkem. Betonové ploty působí velmi elegantně díky originálním a vkusným vzorům. V neposlední řadě díky kvalitnímu pevnému oplocení pocítíte mnohem větší bezpečí a také soukromí.